Today's Deals
Help Guides
Download App
Mr Kipling
Signature Baking Salted Caramel Fill & Glaze Cake Icing
400g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.20
£0.80 per 100g
£2.50 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Mr Kipling prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.20
Highest
£4.25
£3.20
Good to know
Free from
Artificial Colours
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Mr Kipling
400g
Mr Kipling
Chocolate Fudge Fill & Glaze Icing
£2.50
£0.63 per 100g
Mr Kipling
Signature Collection Fill & Glaze Icing Madagascan Vanilla
£2.44
205g
Mr Kipling
Christmassy Mini Cake Bites
£3.75
£1.83 per 100g
Mr Kipling
Caramel Tarts
£2.00
£0.50 each
Mr Kipling
Christmas Slices
£2.50
£0.42 each
Mr Kipling
Vanilla Birthday Cake Tarts
£1.00
£0.25 each
Mr Kipling
Chocolate Cake Slices
£2.00
£0.25 each
Mr Kipling
Signature collection 8 Rich & Gooey salted caramel Brownie Bites
£2.00
Mr Kipling
Strawberries & Cream Cake Tarts
£1.00
£0.25 each
Mr Kipling
Tiramisu flavour Mini Cake Bites
£3.75
Related Products
400g
Cadbury
Chocolate Flavour
£2.50
£0.63 per 100g
Tesco Finest
Chocolate And Salted Caramel Cake
£6.35
McVitie's
Galaxy Caramel Cake Bars
£1.75
£0.35 each
Alternative Stereo
Lip Potion Caramel Glaze No.3 Salted Pink
£14.50
Tesco
Chocolate & Salted Caramel Drip Cake Serves 16
£16.00
Morrisons
Six Layer Chocolate Salted Caramel Cake Slice
£2.00
Waitrose Ltd
Chocolate Salted Caramel Triple Layer Cake each
£28.00
500g
Wright's
Baking Madeira Cake
£2.60
£0.52 per 100g
82g
Gu
Salted Caramel Cheesecake Dessert
£3.95
£2.41 per 100g
400g
Renshaw
Royal Icing
£2.25
£0.56 per 100g
Related Searches
Mr Kipling