Today's Deals
Help Guides
Download App
Mr Kipling
Signature Baking Triple Chocolate Brownie Cake Mix
379g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.50
£0.66 per 100g
VISIT
Asda
£2.98
£0.79 per 100g
VISIT
Tesco
£3.20
£0.84 per 100g
£2.50 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£3.20
£0.84 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours
Reviews
4.9
28 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Mr Kipling
368g
Mr Kipling
Signature Baking Vanilla & White Chocolate Blondie Cake Mix
33
£2.50
£0.68 per 100g
416g
Mr Kipling
Signature Baking Triple Chocolate Cake Mix
39
£2.50
£0.60 per 100g
205g
Mr Kipling
Tiramisu flavour Mini Cake Bites
2
£3.75
£1.83 per 100g
Mr Kipling
Signature Collection 8 rich & Gooey Double Chocolate Brownie Bites
31
£2.00
205g
Mr Kipling
Double Chocolate Mini Cake Bites
34
£3.75
£1.83 per 100g
416g
Mr Kipling
Signature Salted Caramel Cake Mix
£3.20
£0.77 per 100g
205g
Mr Kipling
Vanilla Party Mini Cake Bites
12
£3.75
£1.83 per 100g
205g
Mr Kipling
Marshmallow Smores Mini Cake Bites
5
£3.75
£1.83 per 100g
Mr Kipling
Choc Chip Breakfast Bakes
47
£1.25
£0.31 each
105g
Mr Kipling
2 x Signature Belgian Chocolate Brownie Sponge Pudding Dessert Cake Pots
56
£2.75
£1.31 per 100g
Related Products
350g
Cadbury
Chocolate Brownie Cake Mix
137
£2.50
£0.71 per 100g
415g
Betty Crocker
Triple Chocolate Chunk Brownie Mix
99
£2.98
£0.72 per 100g
400g
Cadbury
Chocolate Cake Mix
59
£2.50
£0.63 per 100g
500g
Wright's
Chocolate Fudge Cake Mix
23
£2.50
£0.50 per 100g
390g
Dr. Oetker
Brookie Cookies Baking Mix Brownie
4
£2.25
£0.58 per 100g
500g
Wright's
Ginger Cake Mix Baking Mix Ginger
27
£2.50
£0.50 per 100g
500g
Wright's
Baking Madeira Cake
12
£2.60
£0.52 per 100g
500g
Wright's
Toffee Cake Mix
18
£2.50
£0.50 per 100g
500g
Wright's
Baking Orange Cake Mix
30
£2.50
£0.50 per 100g
415g
Betty Crocker
Chocolate Fudge Brownie Mix
195
£2.98
£0.72 per 100g
Related Searches
Mr Kipling