Today's Deals
Help Guides
Download App
Mr Kipling
Signature Salted Caramel Cake Mix
416g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.20
£0.77 per 100g
£2.50 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Mr Kipling prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.20
Highest
£4.25
£3.20
Good to know
Free from
Artificial Colours
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Mr Kipling
416g
Mr Kipling
Signature Baking Triple Chocolate Cake Mix
£2.50
£0.60 per 100g
368g
Mr Kipling
Signature Baking Vanilla & White Chocolate Blondie Cake Mix
£2.50
£0.68 per 100g
Mr Kipling
Signature Baking Madagascan Vanilla Cake Mix
£2.44
254g
Mr Kipling
Millionaires Chocolate Caramel Shortcake Mini Cake Bites
£3.75
£1.48 per 100g
Mr Kipling
Signature collection 8 Rich & Gooey salted caramel Brownie Bites
£2.00
205g
Mr Kipling
Christmassy Mini Cake Bites
£3.75
£1.83 per 100g
205g
Mr Kipling
Marshmallow Smores Mini Cake Bites
£3.75
£1.83 per 100g
379g
Mr Kipling
Signature Baking Triple Chocolate Brownie Cake Mix
£2.50
£0.66 per 100g
105g
Mr Kipling
2 x Signature Belgian Chocolate Brownie Sponge Pudding Dessert Cake Pots
£2.75
£1.31 per 100g
205g
Mr Kipling
Gingerbread Mini Cake Bites
£3.75
£1.83 per 100g
Related Products
500g
Wright's
Ginger Cake Mix Baking Mix Ginger
£2.50
£0.50 per 100g
425g
Betty Crocker
Classic Coffee Cake Mix
£3.20
£0.75 per 100g
500g
Wright's
Toffee Cake Mix
£2.50
£0.50 per 100g
425g
Betty Crocker
Vanilla Cake Mix
£3.20
£0.75 per 100g
425g
Betty Crocker
Red Velvet Chocolate Cake Mix
£3.20
£0.75 per 100g
500g
Wright's
Baking Madeira Cake
£2.60
£0.52 per 100g
400g
Cadbury
Chocolate Cake Mix
£2.50
£0.63 per 100g
425g
Betty Crocker
Zesty Lemon Cake Mix
£3.20
£0.75 per 100g
425g
Betty Crocker
Devil's Food Chocolate Cake Mix
£3.20
£0.75 per 100g
350g
Cadbury
Chocolate Brownie Cake Mix
£2.50
£0.71 per 100g
Related Searches
Mr Kipling