Today's Deals
Help Guides
Download App
Mr Kipling
signature collection Raspberry & Madagascan Vanilla Sponge Pudding
95g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.00
£1.58 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Mr Kipling
95g
2
Mr Kipling
Signature Collection Cinnamon Bun Sponge Pudding
£3.00
£1.58 per 100g
95g
2
Mr Kipling
Exceedingly Good Lemon Sponge Puddings
£1.50
£0.79 per 100g
95g
2
Mr Kipling
Golden Syrup Sponge Puddings Dessert
£1.50
£0.79 per 100g
95g
2
Mr Kipling
Mr. Kipling Raspberry Sponge Puddings
£1.50
£0.79 per 100g
220g
Mr Kipling
Cherry Bakewell Mini Cake Bites
£3.75
£1.70 per 100g
205g
Mr Kipling
Vanilla Party Mini Cake Bites
£3.75
£1.83 per 100g
105g
2
Mr Kipling
2 x Signature Belgian Chocolate Brownie Sponge Pudding Dessert Cake Pots
£2.75
£1.31 per 100g
Mr Kipling
Signature collection 8 Rich & Gooey salted caramel Brownie Bites
£2.00
Mr Kipling
Signature Collection 8 rich & Gooey Double Chocolate Brownie Bites
£2.00
4
Mr Kipling
Lunchbox Raspberry Cake Slices
£1.65
£0.41 each
Related Products
110g
2
Ambrosia
Deluxe Madagascan Vanilla Rice Pudding Dessert Snack Pots
£1.50
£0.68 per 100g
Tesco
Cinnamon Sponge Pudding
£4.00
ASDA
Raspberry Sponge Pudding
£2.14
400g
Hayden
Haydens Apple Sponge Pudding
£3.00
£0.75 per 100g
Iceland
Raspberry Jam Sponge Pudding
£1.00
110g
ASDA Free From
Free From by Syrup Sponge Pudding
£1.18
£1.07 per 100g
220g
2
Tesco
Raspberry Jam Sponge Puddings
£2.80
£0.64 per 100g
210g
Fuel
Fuel10K Vanilla Flavour High Protein Rice Pudding
£1.00
£0.48 per 100g
Aunt Bessie's
Vanilla and Raspberry Sponge
£2.50
Waitrose Ltd
No.1 Raspberry & Madagascan Vanilla Coulis
£2.80
Related Searches
Mr Kipling