Today's Deals
Help Guides
Download App
Mr Kipling
Signature Collection Cinnamon Bun Sponge Pudding
95g
2
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.00
£1.58 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Mr Kipling
95g
2
Mr Kipling
signature collection Raspberry & Madagascan Vanilla Sponge Pudding
£3.00
£1.58 per 100g
95g
2
Mr Kipling
Golden Syrup Sponge Puddings Dessert
£1.50
£0.79 per 100g
95g
2
Mr Kipling
Exceedingly Good Lemon Sponge Puddings
£1.50
£0.79 per 100g
Mr Kipling
Signature collection 8 Rich & Gooey salted caramel Brownie Bites
£2.00
Mr Kipling
Signature Collection 8 rich & Gooey Double Chocolate Brownie Bites
£2.00
105g
2
Mr Kipling
2 x Signature Belgian Chocolate Brownie Sponge Pudding Dessert Cake Pots
£2.75
£1.31 per 100g
8
Mr Kipling
Lemon Fancies Cakes
£2.00
£0.25 each
8
Mr Kipling
8 Strawberries & Cream French Fancies Cakes
£2.00
£0.25 each
205g
Mr Kipling
Christmassy Mini Cake Bites
£3.75
£1.83 per 100g
8
Mr Kipling
Mr. Kipling Angel Cake Slices
£2.00
£0.25 each
Related Products
Tesco
Cinnamon Sponge Pudding
£4.00
Waitrose Ltd
No.1 Sticky Cinnamon Bun Pudding
£4.00
400g
Hayden
Haydens Apple Sponge Pudding
£3.00
£0.75 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Cinnamon Bun Pudding Taste the Difference
£4.35
110g
ASDA Free From
Free From by Syrup Sponge Pudding
£1.18
£1.07 per 100g
Johnny Cashew
Cinnamon Bun
£3.50
81g
2
Gu
Cinnamon Bun Hot Dessert
£3.18
£1.96 per 100g
150g
Tesco
Cinnamon Bun Fudge
£2.10
£1.40 per 100g
130g
F&F Home
Cinnamon Bun Candle
£8.00
£6.15 per 100g
95g
2
Cadbury
Milk Chocolate Sticky Puddings
£2.00
£1.05 per 100g
Related Searches
Mr Kipling