Today's Deals
Help Guides
Download App
Ms Molly's
Ms. Molly's Assorted Fruit Lollies
35ml
8
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.15
£1.19
£0.41 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Ms Molly's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.15
Highest
£1.20
£1.15
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Fruit Spiral Lollies 70ml
£1.29
£0.37 per 100ml
Tesco
Rocket Lollies 464ml
£1.39
£0.04 per 100ml
Asda
Just Essentials by Fruit Flavour Lollies 35ml, 280ml
£1.12
£0.40 per 100ml
Morrisons
Rocket Ice Lollies
£1.70
Waitrose
Waitrose 4 Valencia Orange Lollies
£2.85
Iceland
8 Milk Lollies
£1.50
see more
Reviews
4.3
60 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"This is the reason that we continue to keep buying them whatever the weather"
"These are refreshing and have a lovely fruit taste"
"Very good quality and such a competitive price"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Ms Molly's
35ml
8
Ms Molly's
Ms. Molly's Milk Lollies
68
£1.15
£0.41 per 100ml
Ms Molly's
Miss Molly's Chocolate Supremes x
43
£1.45
100g
Ms Molly's
Ms Mollys Chocolate Layered Dessert
60
£1.00
£1.00 per 100g
100g
Ms Molly's
Ms Mollys Toffee Layered Dessert
97
£1.00
£1.00 per 100g
Ms Molly's
Ms Mollys Ginger Nut Biscuits
72
£0.59
472g
Ms Molly's
Fruit Cocktail Trifle
72
£1.55
£0.33 per 100g
Related Products
73ml, 438ml
6
ASDA
Assorted Fruit Splits Lollies
203
£1.40
£0.32 per 100ml
65ml
4
Rowntree's
Fruit Pastille Lollies
100
£2.36
£0.91 per 100ml
130g
Rowntree's
Fruit Pastilles Lollies
135
£1.00
£0.77 per 100g
35ml, 280ml
8
ASDA
Assorted Milk Lollies
86
£1.62
£0.58 per 100ml
58ml
6
Rowntree's
Fruit Blaster Ice
14
£2.38
£0.68 per 100ml
70ml, 350g
5
ASDA
Fruit Spiral Lollies
19
£1.26
£0.36 per 100ml
70ml
4
Rowntree's
Fruit Stack Ice Lollies
71
£2.36
£0.84 per 100ml
Chewits Xtreme
6 Assorted Extremely Sour Lollies
3
£5,751.00
65ml
4
Rowntree's
Fruit Pastilles Berries Ice Lollies
13
£2.50
£0.96 per 100ml
35ml, 280ml
8
JUST ESSENTIALS by ASDA
Just Essentials by Fruit Flavour Lollies
67
£1.12
£0.40 per 100ml
Related Searches
Ice Lollies
Ice Pops
Lollies