Today's Deals
Help Guides
Download App
Muller
Corner Strawberry Yogurt with White Chocolate Shortcake Balls
124g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£0.62
£0.50 per 100g
VISIT
Tesco
£0.95
£0.77 per 100g
4 FOR £3
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Muller prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£0.62
Usually
£0.95
£0.62
Supermarket Alternatives
Tesco
Strawberry Low Fat Yogurt
£0.89
Morrisons
The Best Strawberries & Cream Yoghurt
£0.85
Asda
Low Fat Strawberry Yogurt 450g
£0.95
£0.21 per 100g
Waitrose
Waitrose West Country Black Cherry Yogurt
£1.00
Sainsbury's
Fab Creamy Hazelnut Yogurt 150g
£0.65
£0.43 per 100g
see more
Good to know
Nutritional
Source Of Protein
Free from
Artificial Colours, Artificial Sweeteners and Artificial Preservatives
Delicious thick and creamy yogurt
Source of protein
No artificial preservatives, sweeteners, or colours
Comes with a fruit compote, crunchy chocolate, or granola
Variety of delicious flavours
see more
Reviews
4.7
46 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
"They are ideal for breakfast and/or to take to work to have with my lunch"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Muller
124g
Muller
Corner Toffee Yogurt with Chocolate Hoops
97
£0.62
£0.50 per 100g
124g
Muller
Corner Creamy Banana Chocolate Flakes Yogurt
96
£0.62
£0.50 per 100g
124g
Muller
Corner Vanilla Yogurt with Chocolate Digestive Biscuits
166
£0.95
£0.77 per 100g
124g
Muller
Corner Jaffa Cakes Yogurt
£0.95
£0.77 per 100g
124g
Muller
Corner Crunch Vanilla Yogurt with Chocolate Balls
213
£0.62
£0.50 per 100g
124g
Muller
Corner Vanilla & Banana Chocolate Balls Yogurts
189
£3.78
£0.51 per 100g
124g
Muller
Corner Chocolate Digestive & Strawberry Shortcake Yogurts
323
£3.78
£0.51 per 100g
143g
Muller
Corner Vanilla Chocolate Balls Grab Pot
12
£1.25
£0.87 per 100g
124g
Muller
Corner Flipz Yogurt
£0.95
£0.77 per 100g
124g
Muller
Corner Oreo Yogurt
£0.95
£0.77 per 100g
Related Products
BROOKLEA
Strawberry Flavoured Protein Yogurt with White Chocolate Balls
£1.39
124g
Iceland
Muller Corner Oreo Yogurt
£3.00
£0.60 per 100g
124g
Iceland
Muller Corner Jaffa Cakes Yogurt
£3.00
£0.60 per 100g
BROOKLEA
Vanilla Flavoured Protein Yogurt with Milk Chocolate Balls
£1.39
Poppets
Snowies Milk Chocolate Balls with White Sugar Shell
£1.00
DAIRYFINE
Strawberry Yogurt Milk Chocolate Sticks
£1.89
£0.17 each
McGhee's
White Caramel Shortcake
£1.85
150g
Lindahls
Kvarg White Chocolate Protein Yogurt
32
£1.00
£0.67 per 100g
120g
Piccolo
Yoghurt Flips Strawberry & Raspberry with Berry Balls
£1.20
£1.00 per 100g
200g
Lindt
Lindor White Chocolate Truffles Box
238
£5.50
£2.75 per 100g
Related Searches
Muller
Yoghurts
Desserts
Snacks
Strawberry Desserts