Today's Deals
Help Guides
Download App
Myprotein
The Bar Pistachio Chocolate
65g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Myprotein
White Chocolate Cookie Bar
65g
VIEW
Glen Moray
Myprotein White Chocolate Cookie Flavour Whipped Soft Dough Bar
65g
VIEW
Myprotein
Delicious Protein Bar Caramel Nut
65g
VIEW
Myprotein
Hazelnut Wafer Soft Dough Bar
65g
VIEW
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Myprotein
65g
Myprotein
White Chocolate Cookie Bar
£2.50
£3.85 per 100g
60g
Myprotein
Layered Protein Bar Triple Chocolate Fudge Flavour
£2.50
£0.35 per 100g
60g
Myprotein
Layered Protein Bar Peanut Butter
£1.88
£3.13 per 100g
60g
Myprotein
Chocolate Peanut Pretzel Layered Bar 6 Bars
£11.99
£19.98 per 100g
60g
Myprotein
Triple Chocolate Fudge Layered Bar 6 Bars
£11.99
£19.98 per 100g
60g
Myprotein
Layered Bar Variety
£14.99
£2.08 per 100g
60g
Myprotein
Layered Bar Cookie Crumble
£2.49
£4.15 per 100g
30g
Myprotein
Toffee Crunch Bar
£1.80
£6.00 per 100g
65g
Myprotein
Delicious Protein Bar Caramel Nut
£2.50
£3.85 per 100g
65g
Myprotein
Hazelnut Wafer Soft Dough Bar
£2.50
£3.85 per 100g
Related Products
100g
Lindt
Lindor Pistachio Bar
£3.00
£3.00 per 100g
38g
Lindt
Lindor Pistachio Milk Chocolate Bar
£1.35
£3.55 per 100g
150g
Lindt
Creation Dark Pistachio Chocolate Bar
£4.75
£3.17 per 100g
70g
OMBAR
Pistachio Cream 60% Dark Chocolate Bar
£3.30
£4.71 per 100g
100g
Lindt
Excellence Pistachio Dark Chocolate Bar
£3.00
£3.00 per 100g
OMBAR
Pistachio Cream Chocolate Bar
£1.70
100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Belgian Milk Chocolate with Pistachio Nuts Chocolate Bar Taste the Difference
£2.40
£2.40 per 100g
Iceland
Flair Pistachio Kunafa Bar
£1.50
200g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Pistachio & Milk Chocolate Cookies Taste the Difference
£2.95
£1.48 per 100g
110g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Chocolate & Pistachio Melting Puddings Taste the Difference
£5.00
£2.27 per 100g
Related Searches
Myprotein