Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Pistachio & Milk Chocolate Cookies Taste the Difference
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.95
£1.48 per 100g
£2.21 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's|Taste the Difference
100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Belgian Milk Chocolate with Pistachio Nuts Chocolate Bar Taste the Difference
£2.40
£2.40 per 100g
200g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Quadruple Chocolate Cookies Taste the Difference
£2.95
£1.48 per 100g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Triple Belgian Chocolate Cookies Taste the Difference
£2.25
£0.56 each
200g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Belgian Chocolate & Hazelnut Cookies Taste the Difference
£2.95
£1.48 per 100g
200g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Dark Chocolate & Ginger Cookies Taste the Difference
£2.95
£1.48 per 100g
110g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Discovery Chocolate & Pistachio Melting Puddings Taste the Difference
£5.00
£2.27 per 100g
400g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Pistachio Tiramisu Taste the Difference
£4.50
£1.13 per 100g
300g
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Pistachio Creme Taste the Difference
£4.75
£1.58 per 100g
750ml
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Triple Belgian Chocolate Milk Taste the Difference
£2.65
£0.35 per 100ml
750ml
Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's White Chocolate & Raspberry Milk Taste the Difference
£2.65
£0.35 per 100ml
Related Products
Sainsbury's
Belgian Milk Chocolate Cookies Taste the Difference
£2.25
£0.56 each
Sainsbury's
Salted Caramel & Belgian Milk Chocolate Cookies Taste the Difference
£2.25
£0.56 each
1.8kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Cookies & Cream Celebration Cake Taste the Difference
£36.00
£2.00 per 100g
150g
Sainsbury's
Free From Triple Chocolate Cookies Taste the Difference
£2.75
£1.83 per 100g
Taste the Difference
Sainsbury's Triple Chocolate Muffins Taste the Difference
£2.25
£1.13 each
Sainsbury's
Milk Chocolate Brazil Nuts Taste the Difference
£3.37
150g
Sainsbury's
Free From Stem Ginger & Dark Chocolate Cookies Taste the Difference
£2.75
£1.83 per 100g
1.6kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Fully Loaded Chocolate Brownie Traybake Taste the Difference
£36.00
£2.25 per 100g
1kg
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Bouillabaisse Taste the Difference
£17.50
£1.75 per 100g
Occasions by Sainsbury's|Taste the Difference
Sainsbury's Chocolate & Caramel Cupcake Selection Taste the Difference (24 Pieces)
£18.00