Today's Deals
Help Guides
Download App
Najma
Bear 6 Turkey Sausage Slices
90g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.85
£1.50
£2.06 per 100g
VISIT
Morrisons
£1.90
£2.11 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Najma prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.40
Usually
£1.90
£1.85
Supermarket Alternatives
Asda
4 Butter Roast Turkey 100g
£2.24
£2.24 per 100g
Tesco
Deli Roast Turkey Breast 120g
£3.10
£2.58 per 100g
Waitrose
No.1 Free Range Applewood Smoked Turkey
£4.60
Sainsbury's
French Garlic Sausage Slices 100g
£2.00
£0.14 per 100g
Morrisons
Ready To Eat Flame Grilled Chicken Breast Slices 160g
£3.00
£1.88 per 100g
see more
Good to know
Ready to eat
Halal
Gluten and soya free
No artificial colours
Made with choice cuts of turkey
Gently cooked
Ideal for salads, sandwiches or a quick snack
Produce of the EU
see more
Reviews
4.9
10 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Najma
80g
Najma
Halal Turkey Chorizo Slices
1
£1.90
£2.38 per 100g
125g
Najma
Halal Wafer Thin Turkey Slices
19
£2.35
£1.88 per 100g
150g
Najma
Sliced Cooked Turkey Breast
20
£2.90
£1.93 per 100g
130g
Najma
Smoked Beechwood Turkey Rashers
8
£3.20
£2.46 per 100g
Najma
Turkey Salami Slices
4
£1.80
Najma
Halal Original Wafer Thin Chicken Slices
£3.00
120g
Najma
Spanish Tapas Selection Pack
3
£2.70
£2.25 per 100g
Najma
Wafer Thin Turkey Slices With Herbs
£2.35
150g
Najma
Sliced Chicken with Herbs
2
£2.80
£1.87 per 100g
Related Products
100g
Isla Delice
Halal Turkey Slices
£2.30
£0.58 per 100g
120g
Isla Delice
Halal Turkey Rashers 8 Slices
2
£2.50
£2.08 per 100g
100g
Nickelodeon
Paw Patrol Nickelodeon Pork Sausage Slices
4
£1.37
£1.37 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Roast Turkey Breast 6 Slices
17
£3.85
280g
Sokolow
Cottage Sausage
4
£3.20
£1.14 per 100g
125g
Tahira
Turkey Salami
1
£2.20
£1.76 per 100g
100g
Morliny
Smoked Farmer's Sausage Slices
14
£1.15
£1.15 per 100g
ASHFIELD FARM
Ready to Eat British Turkey Breast 6 Slices
£1.49
142g
Gilberts
Turkey Pastrami
1
£3.70
£2.61 per 100g
142g
Gilberts
Roast Turkey Roll
1
£3.70
£2.61 per 100g
Related Searches
Najma
Lunch Meats