Today's Deals
Help Guides
Download App
Naked
Big Eat Singapore Style Curry Egg Noodles
104g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Naked
Big Eat Noodle Thai Green Curry
104g
VIEW
Naked
Noodle Thai Green Curry Egg Noodles
78g
VIEW
Naked
Noodle Thai Style Sweet Chilli Egg Noodles Pot
78g
VIEW
Naked
Noodle Chinese Style Chow Mein
78g
VIEW
Today's Price
See how Naked prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.30
Highest
£2.35
£0.00
Supermarket Alternatives
Waitrose
Waitrose Singapore Noodles for 1
£5.35
Tesco
Hearty Food Co Spicy Curry Flavoured Noodles 70g
£0.54
£0.77 per 100g
Asda
Curry Flavour Instant Noodles 85g
£0.50
£0.59 per 100g
Morrisons
Instant Noodles Chicken
£0.50
Sainsbury's
Chinese Vegetable Chow Mein Ready Meal Side For 2 350g
£2.75
£0.79 per 100g
see more
Good to know
Egg Noodles in A Singapore Style Curry Sauce
Less than 410 Kcal
Less than 1% Fat
No Artificial Colours
A Source of Protein
Suitable for Vegetarians
Egg Noodles in A Chinese Style Curry Sauce with Carrot and Spring Onion
Egg Noodles in A Spicy Coconut and Lemongrass Sauce
Less than 2% Fat
see more
Reviews
3.0
6 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"Very watery sauce around the extremely fine noodles"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Naked
Noodles
Egg Noodles
Pot Noodles
Cup Noodles