Today's Deals
Help Guides
Download App
Nala's Kids
Nalas Baby Nala's Kids Paw Patrol Bubble Bath200 ml
200ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£5.50
£2.75 per 100ml
VISIT
Boots
£5.75
£2.88 per 100ml
VISIT
Ebay
£20.95
£10.48 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
200ml
£5.50
£2.75 per 100ml
200ml
Best Value
Cheapest
£4.00
£2.00 per 100ml
Good to know
Soak in soft, fluffy bubbles with fresh strawberries scent
Gentle with soothing blend of raspberry leaf, black currant, and strawberry extracts
Made with 99% natural ingredients
Suitable for newborns and sensitive skin
Leaves skin silky smooth and clean
Tear free, alcohol free, cruelty free
Dermatologist approved, allergen-free fragrance
Paediatrician approved
Safe for people prone to eczema, suitable for vegans
see more
Reviews
4.6
22 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nala's Kids
200ml
Nala's Kids
2in1 Wash & Shampoo Strawberry Springs
1
£5.50
£2.75 per 100ml
200ml
Nala's Kids
PAW Patrol Body Lotion
26
£5.50
£2.75 per 100ml
200ml
Nala's Kids
Kids PAW Patrol 2in1 Wash & Shampoo
1
£4.00
£2.00 per 100ml
Related Products
200ml
Nala's
Kids Strawberry Springs Body Butter
£6.50
£3.25 per 100ml
200ml
Nala's
Nalas Baby Nala's Baby Bubble Bath200 ml
1
£5.75
£2.88 per 100ml
200ml
Nala's
Kids Body Lotion Strawberry Springs
£4.00
£2.00 per 100ml
Nalas Baby
Nalas Kids Paw Patrol Bath-Time Bundle
£12.05
200ml
Nalas Baby
Nala's Kids Paw Patrol Body Oil200 ml
£5.75
£2.88 per 100ml
200ml
Nala's
Nalas Baby Nala's Baby Bubble Bath Vanilla Cloud200 ml
1
£5.75
£2.88 per 100ml
400ml
Nala's Baby
Body Lotion Vanilla Cloud
31
£8.50
£2.13 per 100ml
200ml
Nalas Baby
Nala's Baby Body Lotion200 ml
3
£5.48
£2.74 per 100ml
200ml
Nala's Baby
Body Lotion Vanilla Cloud
3
£5.74
£2.87 per 100ml
Nala's Baby
Nalas Baby Nala's Baby Bedtime Gift Set
14
£15.00