Today's Deals
Help Guides
Download App
Narciso Rodriguez
For Her Musc Nude Eau De Parfum
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£40.05
£80.10 per 100ml
VISIT
Amazon
£41.75
£83.50 per 100ml
VISIT
Boots
£100.00
£200.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£17.00
Highest
£40.05
£40.05
Sizes
Narciso Rodriguez For Her Musc Nude Eau De Parfum
Cheapest
£29.95
50ml
£40.05
£80.10 per 100ml
Supermarket Alternatives
Asda
Cherry Blossom & Peony Air Freshener 250ml
£2.11
£0.84 per 100ml
Superdrug
Female Body Spray Devotion
£1.00
Sainsbury's
Scented Room Spray Seaside Walk
£6.00
Good to know
Product details: a new vegan perfume for women by Narciso Rodriguez
Composed around an elegant and timeless olfactive structure
Enhanced with solar facets and the signature Narciso Rodriguez heart of musk
Floral notes of precious rose oil and orange blossom
Rich tonka bean absolute blends with cedarwood and patchouli
All-over nude pink bottle design in a frosted finish
No internal lacquering for the bottle and eco-friendly packaging
The art of musk perfume ritual is a sensorial moment to be cherished every day
Start by hydrating your skin for longer lasting fragrance
Customize your fragrance by layering with Narciso Rodriguez for her PURE MUSC
see more
Reviews
4.5
459 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Narciso Rodriguez
Narciso Rodriguez
for her PURE MUSC Eau de Parfum
1,179
£63.50
Narciso Rodriguez
for her MUSC NOIR ROSE Eau de Parfum
1,517
£49.99
Narciso Rodriguez
NARCISO Ambree Eau de Parfum
928
£39.62
Narciso Rodriguez
Womens Eau de Toilette
34
£49.49
Narciso Rodriguez
Womens Eau de Toilette
£25.49
50ml
Narciso Rodriguez
Womens Eau de Parfum
28
£48.95
£97.90 per 100ml
100ml
Narciso Rodriguez
for her MUSC NOIR ROSE Eau de Parfum
1,522
£63.95
£63.95 per 100ml
Narciso Rodriguez
NARCISO Cristal Eau de Parfum
591
£31.51
Narciso Rodriguez
Womens Eau de Parfum
28
£59.99
Narciso Rodriguez
All Of Me Eau De Parfum
2,125
£41.55
Related Products
30ml
Burberry
Her Eau de Parfum for Women
2,706
£50.10
£167.00 per 100ml
80ml
Pepe Jeans
for Her Eau De Parfum
10
£25.00
£31.25 per 100ml
Chloe
Eau de Parfum for Her
1,543
£46.56
60ml
Jimmy Choo
BLOSSOM Eau de Parfum for Her
107
£29.94
£49.90 per 100ml
50ml
Burberry
Her Intense Eau De Parfum
897
£73.95
£147.90 per 100ml
30ml
Burberry
Her Elixir De Parfum For Women
2,876
£49.99
£166.63 per 100ml
100ml
Burberry
Her Eau De Parfum For Women
2,196
£36.99
£36.99 per 100ml
50ml
Burberry
Her Eau De Parfum For Women
2,706
£54.99
£109.98 per 100ml
50ml
Diesel
Fuel For Life Her Eau De Parfum
17
£67.00
£134.00 per 100ml
100ml
Ann Summers
Tempted For Her Eau De Parfum
£18.00
£18.00 per 100ml
Related Searches
Narciso Rodriguez
Perfumes
Gift Sets
Sprays
Essences