Today's Deals
Help Guides
Download App
Neom
Wellbeing Calming Pen
12ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£16.00
£133.33 per 100ml
VISIT
Boots
£20.00
£166.67 per 100ml
VISIT
Ebay
£20.80
£173.33 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Award Winning Calming Pen
Smells like warm, reassuring hug sweet and botanical
Power-in-your-pocket rollerball to help you de-stress
Ideal on-the-go solution for micro moments of calm throughout the day
Easy to use rollerball
100% naturally-derived ingredients
100% natural essential oils including lavender, Roman chamomile, and orange
100% recyclable
77% felt more relaxed after just one use
81% said it helped create a self-calming ritual
see more
Reviews
5.0
4 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Neom
200ml
Neom
Wellbeing Real Luxury Bath Foam200 ml
4
£19.00
£9.50 per 100ml
75g
Neom
Wellbeing Perfect Nights Sleep Travel Candle
£10.99
£14.65 per 100g
185g
Neom
Wellbeing Real Luxury 1 Wick Candle
2
£24.99
£13.51 per 100g
10ml
Neom
Wellbeing Perfect Nights Sleep Essential Oil Blend
4
£24.64
£246.40 per 100ml
Related Products
10ml
M-Club
Restful Nights Pulse Point Roller Oil
£5.99
£59.90 per 100ml
M-Club
Mood Harmony Pulse Point Roller Oil
1
£5.99
M-Club
Calm Companion Pulse Point Roller Oil
£5.99
100ml
Feather & Down
Sweet Dreams Pillow Spray with Calming Lavender & Chamomile Essential Oils
138
£7.24
£7.24 per 100ml
Tisserand
Total De-Stress Aromatherapy MoodFix
1
£6.17
200ml
Feather & Down
Warming Body Scrub200 ml
3
£8.00
£4.00 per 100ml
Tisserand
Aromatherapy Sleep Better Bath & Shower Wash
2
£10.13
100ml
Weleda
Natural Lavender Relaxing Body Oil Vegan
2
£12.33
£12.33 per 100ml
Feather & Down
Melting Shower Cream
44
£5.25
200ml
Feather & Down
Magnesium & Passionflower Serenity Boosting Shower Wash200 ml
5
£10.00
£5.00 per 100ml