Today's Deals
Help Guides
Download App
Nesquik
Banana Flavoured Milkshake Powder
300g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Poundland
£2.00
£0.67 per 100g
VISIT
Amazon
£3.30
£1.10 per 100g
VISIT
Co-op
£3.50
£1.17 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Nesquik prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.00
Usually
£3.31
Highest
£3.50
£2.00
Sizes
300g
Best Value
Cheapest
£2.00
£0.67 per 100g
500g
£3.85
£0.77 per 100g
Supermarket Alternatives
Asda
Banana Flavour Mix Milk Shake
£2.58
Good to know
Banana flavour milkshake mix with added vitamin C and D
Contributes to the normal function of the immune system
Calcium and vitamin D needed for normal growth and development of bones in children
No added colours, artificial flavours, sweeteners or preservatives
Fully recyclable packaging
see more
Reviews
4.8
4 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nesquik
300g
Nesquik
Chocolate Flavoured Milkshake Powder Tub
14
£2.75
£0.92 per 100g
300g
Nesquik
Strawberry flavoured milkshake powder tub
19
£2.75
£0.92 per 100g
500g
Nesquik
Strawberry Milkshake Powder Tub
362
£3.85
£0.77 per 100g
500g
Nesquik
Chocolate Milkshake Mix
270
£3.85
£0.77 per 100g
Nesquik
Strawberry Flavoured Milkshake Powder Tub
£2.00
375g
Nesquik
Nestle Nesquik Cereal Cereal
266
£2.50
£0.67 per 100g
26g
Nesquik
Chocolate Milk Slices
6
£1.25
£1.20 per 100g
400g
Nesquik
Hot Chocolate Powder Tin
29
£2.50
£0.63 per 100g
Related Products
330ml
Shaken Udder
Top Banana Milkshake
68
£1.25
£0.38 per 100ml
400ml
Yazoo
Chilled Banana Flavour Milkshake
46
£0.75
£0.19 per 100ml
310g
Nestle
Nesquik Strawberry Flavour Cereal
73
£3.00
£0.97 per 100g
1l
Yazoo
Banana Milkshake Bottle
29
£1.60
£0.16 per 100ml
375g
Nesquik|Nesquik
Nestle Nesquik Chocolate Cereal
11
£3.00
£0.80 per 100g
1l
Sainsbury's
Banana Milkshake
37
£1.10
£0.11 per 100ml
330ml
Shaken Udder
Banana Fibre Milkshake
52
£2.30
£0.70 per 100ml
250ml
Shaken Udder
Top Banana Milkshake
£1.49
£0.60 per 100ml
365g
SlimFast
Banana Meal Shake Powder 10 Meals
147
£5.00
£1.37 per 100g
Iceland
Muller Frijj Banana Milkshake
44
£1.30
Related Searches
Nesquik
Milkshake Powders