Today's Deals
Help Guides
Download App
Waitrose Ltd
No.1 Bubbly Beer Battered Haddock Fillets
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£8.20
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
2 x Beer Battered MSC Haddock Fillets Taste the Difference 365g
£6.50
£1.78 per 100g
Tesco
4 Battered Haddock Fillets 500g
£4.00
£0.80 per 100g
Iceland
4 Haddock Fillets Battered Skinless & Boneless 440g
£5.18
£1.18 per 100g
Waitrose
Waitrose Breaded Chunky Haddock
£6.75
Morrisons
Savers Battered Whitefish
£2.48
Asda
Just Essentials by White Fish Fillets 520g
£2.30
£0.44 per 100g
see more
Good to know
Light and crisp, delicately flaky
Perfect for home made fish and chips
Succulent, flaky, skinless and boneless haddock
Crunchy golden batter made with ale
Simply oven bake and serve with chunky chips and mushy peas
see more
Reviews
4.4
158 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Waitrose Ltd
Waitrose Ltd
No.1 Bubbly Battered Cod Fillets
181
£7.75
Waitrose Ltd
No.1 Smoked Haddock Loins
528
£9.15
Waitrose Ltd
No.1 Smoked Haddock Chowder
63
£3.50
Waitrose Ltd
Waitrose Battered Haddock Goujons
234
£6.50
Waitrose Ltd
Waitrose Haddock Fillets MSC
538
£7.30
Waitrose Ltd
Waitrose Frozen 6 Battered Haddock Fish Fingers
147
£4.50
Waitrose Ltd
Waitrose 2 Breaded Haddock Fillets
218
£5.00
Waitrose Ltd
Waitrose Frozen MSC Haddock Fillets
3
£12.50
Waitrose Ltd
Waitrose 2 Battered Cod Fillets
130
£5.00
Waitrose Ltd
Waitrose Frozen Beer Battered Onion Rings
171
£3.00
Related Products
Birds Eye
4 Battered Haddock Fish Fillets
30
£6.95
£0.43 per 100g
SPECIALLY SELECTED
Chip Shop Style Extra Large Beer Battered Haddock Fillets
£5.49
£2.75 each
Birds Eye
Battered Haddock Fish Fillets
18
£6.15
ASDA
4 Battered Haddock Fillets
34
£6.51
Harry Ramsden's
2 Battered Haddock Fillets
£6.00
£1.20 per 100g
Tesco
4 Battered Haddock Fillets
92
£4.00
£0.80 per 100g
Sainsbury's
2 x Beer Battered MSC Haddock Fillets Taste the Difference
75
£6.50
£1.78 per 100g
Iceland
2 Jumbo Haddock Fillets Battered
£5.18
£1.26 per 100g
Harry Ramsden's
2 Jumbo Battered Atlantic Haddock Fillets
190
£10.06
£2.01 per 100g
Iceland
4 Haddock Fillets Battered Skinless & Boneless
72
£5.18
£1.18 per 100g
Related Searches
Waitrose Ltd
Frozen Fishes
Battered Fishes
Seafoods
Fish Fillets