Today's Deals
Help Guides
Download App
Waitrose Ltd
No.1 Smoked Paprika & Chilli Blended Butter
100g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Waitrose
£2.50
£2.50 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Waitrose Ltd prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Highest
£21.00
£2.50
Reviews
4.2
5 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Waitrose Ltd
Waitrose Ltd
No.1 Roasted Garlic & Herb Blended Butter
16
£2.75
150g
Waitrose Ltd
No.1 Hand-Cooked Smoked Rib & Ancho Chilli Crisps
4
£1.65
£1.10 per 100g
Waitrose Ltd
No.1 Chilli & Tomato Jam
18
£3.00
Waitrose Ltd
No.1 Smoked Salmon & Cucumber Terrine
£23.00
Waitrose Ltd
No.1 Bread & Butter Pudding
1
£6.00
Waitrose Ltd
No.1 2 Hollandaise & Hot Smoked Salmon Quiches
6
£5.50
Waitrose Ltd
No.1 Chateaubriand with Garlic & Chive Butter
80
£35.00
Waitrose Ltd
No.1 Calabrian Chilli Red Pepper & Almond Pesto
52
£3.00
Waitrose Ltd
No.1 'Nduja & Calabrian Chilli Sauce for Pasta
19
£3.50
Waitrose Ltd
Waitrose No.1 Caramel Onion & Oak Smoked Nut Mix
£3.75
Related Products
90g
Tesco Finest
Butter With Smoked Paprika Chilli Garlic & Smoked Salt
16
£1.70
£1.89 per 100g
40g
Schwartz
Smoked Paprika Jar
46
£2.00
£5.00 per 100g
40g
Schwartz
Sweet Smoked Paprika
43
£2.00
£5.00 per 100g
125g
Jacob's
Bites Smoked Paprika
79
£1.25
£0.20 per 100g
Bart
Smoked Paprika
4
£2.50
44g
Sainsbury's
Smoked Paprika
95
£1.15
£2.61 per 100g
READY, SET…COOK!
Smoked Paprika
£0.69
400g
Dolmio
Intensify Spicy Red Pepper Smoked Paprika Pasta Sauce
106
£2.60
£0.65 per 100g
125g
Lurpak
Chilli & Garlic Butter
48
£1.65
£1.32 per 100g
160g
Applewood
Caramelised Onion & Smoked Paprika Chunky Melts
£2.85
£1.78 per 100g
Related Searches
Waitrose Ltd