Today's Deals
Help Guides
Download App
Nomo
Mint Truffle Reindeer
25g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.00
£4.00 per 100g
VISIT
Tesco
£1.00
£4.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nomo
25g
Nomo
Cookie Dough Reindeer
£1.00
£4.00 per 100g
Nomo
Crispy Toffee Bunny
£1.00
127g
Nomo
Cookie Dough XL Bar
£3.90
£3.07 per 100g
127g
Nomo
Birthday Cake XL Bar
£3.90
£3.07 per 100g
120g
Nomo
Choc Fudge XL Bar
£3.90
£3.25 per 100g
32g
Nomo
Popcorn Bar
£1.20
£3.75 per 100g
75g
Nomo
Creamy Bar
£2.27
£3.03 per 100g
53g
Nomo
Mini Caramel Reindeers
£2.75
£1.04 per 100g
70g
Nomo
Advent Calendar with 24 Creamy Choc Drops
£5.50
£7.86 per 100g
120g
Nomo
Caramel XL Bar
£3.90
£3.25 per 100g
Related Products
29g
Maltesers
Chocolate Reindeer
£0.50
£1.72 per 100g
29g
Maltesers
Gingerbread Reindeer
£0.79
£2.72 per 100g
100g
Lindt
Milk Chocolate Reindeer
£4.50
£4.50 per 100g
380g
Heinz
Truffle Mayo
£2.66
£0.70 per 100g
Paladone
Reindeer Plop Drop
£8.00
100g
Tesco
Chocolate Hollow Reindeer
£0.89
£0.89 per 100g
Milkybar
White Chocolate Reindeer
£3.00
150g
Sainsbury's
Sainsburys Reindeer Fizzer
£4.00
£2.67 per 100g
Christmas
Chocolate Lolly- Reindeer
£2.00
Sainsbury's Home
Reindeer Animated Plush
£10.00
Related Searches
NOMO