Today's Deals
Help Guides
Download App
Nomo
Toasted Coconut Chocolate Bar
33g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.50
£4.55 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Nomo
38g
Nomo
Vegan Creamy Chocolate Countline Bar
£1.50
£3.95 per 100g
38g
Nomo
Vegan Caramel Filled Chocolate Bar
£1.20
£3.16 per 100g
75g
Nomo
Creamy Bar
£2.27
£3.03 per 100g
53g
Nomo
Mini Caramel Reindeers
£2.75
£1.04 per 100g
32g
Nomo
Fruit & Crunch Countline Bar Vegan Chocolate & Fruit
£1.20
£3.75 per 100g
32g
Nomo
Popcorn Bar
£1.20
£3.75 per 100g
127g
Nomo
Birthday Cake XL Bar
£3.90
£3.07 per 100g
Nomo
Salted Popcorn Egg & Bar
£7.50
120g
Nomo
Caramel XL Bar
£3.90
£3.25 per 100g
127g
Nomo
Cookie Dough XL Bar
£3.90
£3.07 per 100g
Related Products
100g
Ritter Sport
Coconut Chocolate Bar
£2.00
£2.00 per 100g
57g
Bounty
Coconut & Milk Chocolate Duo Bar
£1.20
£2.11 per 100g
Aero
Coconut Chocolate Sharing Bar
£3.00
Optimum Nutrition
Chocolate Sweet Coconut Protein Bar
£2.50
OMBAR
Centres Coconut & Vanilla Chocolate Bar
£3.30
Bondi Sands
Coconut SPF 50+ Lip Balm
£4.99
90g
Raffaello
Confetteria Rafaello White Chocolate with Coconut-Almond Filling
£2.68
£2.98 per 100g
33g
Rhythm 108
Swiss Vegan Creamy Coconut Bar
£1.38
£4.18 per 100g
57g
Bounty
Chocolate Bars (4Pack)
£1.99
£0.87 per 100g
85g
Mars
Bounty Trio
£1.19
£1.40 per 100g
Related Searches
NOMO