Today's Deals
Help Guides
Download App
Noodle Head
Noodlehead Sweet Chilli
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.50
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Noodle Head prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.75
Usually
£2.50
£2.50
Supermarket Alternatives
Asda
Curry Flavour Instant Noodles 85g
£0.50
£0.59 per 100g
Tesco
Hearty Food Co Spicy Curry Flavoured Noodles 70g
£0.54
£0.77 per 100g
Sainsbury's
Pad Thai Ribbon Noodles Quick To Cook 300g
£1.10
£0.37 per 100g
Morrisons
Instant Noodles Chicken
£0.50
Waitrose
Waitrose Singapore Noodles for 1
£5.35
see more
Good to know
Bowl licking
Lip slurping
Gob filling
Mouth watering
Tongue twisting
Taste tingling
Flavour bangin'
Belly warming
Time saving
Rapid pinging
see more
Reviews
5.0
7 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Noodle Head
Noodle Head
Szechuan Stir Fried
7
£2.50
Noodle Head
Bang Bang Stir Fried Mayhem
7
£1.00
£0.50 per 100g
Related Products
Quorn
Vegetarian Sweet Chilli
42
£2.60
£1.44 per 100g
Nando's
Sweet Chilli Jam Medium
109
£1.75
£0.61 per 100g
Quorn
Sweet Chilli Mini Fillets
14
£2.00
£1.45 per 100g
Tiba Tempeh
Sweet Chilli Pieces
18
£2.70
£1.35 per 100g
Blue Dragon
Original Sweet Chilli Sauce
48
£2.45
£0.98 per 100ml
Quorn
Sweet Chilli Protein Bites
12
£1.16
£1.66 per 100g
Wasabi
Sweet Chilli Chicken Yakisoba
100
£4.00
£0.89 per 100g
Pringles
HOT Sweet Chilli Flavour
5
£2.50
£1.56 per 100g
Stokes
Sweet Chilli Jam
36
£3.75
£1.50 per 100g
Heinz
Thai Style Sweet Chilli Sauce
134
£2.80
£0.57 per 100g
Related Searches
Noodles