Today's Deals
Help Guides
Download App
Noodle Head
Szechuan Stir Fried
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£2.50
VISIT
Poundland
£3.00
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Noodle Head prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£1.75
Usually
£2.50
£2.50
Supermarket Alternatives
Asda
Curry Flavour Instant Noodles 85g
£0.50
£0.59 per 100g
Waitrose
Waitrose Egg Noodles
£1.35
Sainsbury's
Pad Thai Ribbon Noodles Quick To Cook 300g
£1.10
£0.37 per 100g
Morrisons
Instant Noodles Chicken
£0.50
Tesco
Straight To Wok Medium Noodles 300g
£1.00
£0.33 per 100g
see more
Good to know
Bowl licking
Lip slurping
Gob filling
Mouth watering
Tongue twisting
Taste tingling
Flavour bangin'
Belly warming
Time saving
Rapid pinging
see more
Reviews
5.0
7 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Noodle Head
Noodle Head
Bang Bang Stir Fried Mayhem
7
£1.00
£0.50 per 100g
Noodle Head
Singapore Stir Fried Noodles
15
£2.50
Noodle Head
Stir Fried Mayhem Chow Mein
29
£2.50
Noodle Head
Stir Fried Mayhem Pad Thai
34
£2.50
Noodle Head
Noodlehead Sweet Chilli
7
£2.50
Related Products
Sainsbury's
Szechuan Stir Fry Sauce
31
£0.75
£0.63 per 100g
Koka
Oriental Instant Noodles
2
£0.55
£0.65 per 100g
Wasabi
Szechuan Sauce
£3.00
£1.00 per 100g
Mr. min
Yakisoba Korean Stir-Fried Noodles Spicy
£2.50
Mr. min
Yakisoba Korean Stir-Fried Noodles Original
£2.50
Samyang
Buldak Hot Chicken Flavor Ramen Stir Fried Noodle Cup
2
£1.80
The Spice Tailor
Fiery Szechuan Sauce
32
£2.95
£1.20 per 100g
Charlie Bigham's
Szechuan Chilli Beef Noodles
38
£5.56
£1.46 per 100g
Ainsley Harriott
Spicy Szechuan Tomato Cup Soup 4 Sachets
6
£1.75
£0.55 per 100g
Amaara
Szechuan Style Bhel Snack Pot
£1.20
£1.20 per 100g
Related Searches
Noodles