Today's Deals
Help Guides
Download App
Oatly!
Oatly Barista Edition Caramel Flavour Oat Drink
1 Litre
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.70
£0.17 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£2.30
£0.23 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Oatly!
1l
Oatly!
Oatly Barista Edition Chilled Oat Drink The Original
£2.20
£0.22 per 100ml
1l
Oatly!
Oatly Organic Oat Drink Barista Edition
£1.50
£0.15 per 100ml
1l
Oatly!
Oatly Whole Oat Drink Long Life
£1.90
£0.19 per 100ml
1l
Oatly!
Oatly The Original Semi Oat Drink Long Life
£1.90
£0.19 per 100ml
Oatly!
Oatly Barista Edition Lighter Taste Drink
£2.20
1l
Oatly!
Oatly The Original Oat Drink Semi
£2.20
£0.22 per 100ml
1l
Oatly!
Oatly The Original Oat Drink Whole Chilled
£2.20
£0.22 per 100ml
Oatly!
Oatly Skinny Oat Drink Original Chilled
£2.18
1l
Oatly!
Oatly Oat Drink Matcha Latte
£2.95
£0.30 per 100ml
235ml
Oatly!
Oatly Barista Iced Caramel Macchiato
£2.00
£0.85 per 100ml
Related Products
1.5l
Oatly
Oat Drink Barista Edition
£8.10
£0.18 per 100ml
Oatly
Barista Edition Coconut Flavour Oat Drink
£1.70
1.5l
Oatly
Oat Drink Barista Edition
£2.95
£0.20 per 100ml
1l
Oatly
Longlife Vanilla Flavour Oat Drink Barista Edition
£2.30
£0.23 per 100ml
1l
Oatly
Barista Edition Oat Drink
£1.50
£0.15 per 100ml
1l
Alpro
Barista Caramel Flavour Oat Soya Drink
£2.30
£0.23 per 100ml
500ml
Oatly
Original Barista Edition Oat Drink
£1.30
£0.26 per 100ml
Minor Figures
Barista Standard Organic Oat Milk
£2.20
1l
Oatly
Oat Drink Matcha Latte
£2.15
£0.22 per 100ml
1l
Oatly
Barista Ice Oat Drink Edition
£1.50
£0.15 per 100ml