Today's Deals
Help Guides
Download App
Oatly
Oat Drink Barista Edition
1.5 Litre
3
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£8.10
£0.18 per 100ml
VISIT
Sainsbury's
£8.10
£0.18 per 100ml
VISIT
Tesco
£8.10
£0.18 per 100ml
VISIT
Waitrose
£8.50
£0.19 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
500ml
Cheapest
£1.30
£0.26 per 100ml
1l
Best Value
£1.50
£0.15 per 100ml
1l
£2.20
£0.22 per 100ml
1.5l
£2.95
£0.20 per 100ml
3 x 1.5l
£8.10
£0.18 per 100ml
Reviews
5.0
11 reviews from 4 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Oatly
1l
Oatly
Barista Ice Oat Drink Edition
£1.50
£0.15 per 100ml
500ml
Oatly
Oat Drink Whole Chilled
12
£1.20
£0.24 per 100ml
1l
Oatly
The Original No Sugars Oat Drink Long Life
13
£1.80
£0.18 per 100ml
1l
Oatly
Chocolate Oat Drink Long Life Alternative
40
£1.90
£0.19 per 100ml
Oatly
Barista Edition Coconut Flavour Oat Drink
1
£1.70
1l
Oatly
The Original No Sugars Oat Drink Chilled
1
£2.18
£0.22 per 100ml
1l
Oatly
Chocolate Deluxe Oat Drink
19
£1.70
£0.17 per 100ml
1l
Oatly
Vanilla Flavour Oat Drink
16
£1.80
£0.18 per 100ml
1l
Oatly
Oat Drink Matcha Latte
£2.15
£0.22 per 100ml
1l
Oatly
Organic Oat Drink
72
£1.48
£0.15 per 100ml
Related Products
1l
Oatly!
Oatly Organic Oat Drink Barista Edition
25
£1.50
£0.15 per 100ml
1l
Oatly!
Oatly Barista Edition Caramel Flavour Oat Drink
£1.70
£0.17 per 100ml
Minor Figures
Barista Standard Organic Oat Milk
47
£2.20
1l
Oatly!
Oatly The Original Oat Drink Semi
56
£2.20
£0.22 per 100ml
1l
Oatly!
Oatly The Original Oat Drink Whole Chilled
93
£2.20
£0.22 per 100ml
Oatly!
Oatly Skinny Oat Drink Original Chilled
12
£2.18
1l
Oatly!
Oatly Oat Drink Matcha Latte
3
£2.95
£0.30 per 100ml
1l
Oatly!
Oatly Whole Oat Drink Long Life
27
£1.90
£0.19 per 100ml
1l
Oatly!
Oatly The Original Semi Oat Drink Long Life
22
£1.90
£0.19 per 100ml
1l
Minor Figures
Barista Standard Oat Milk Drink
58
£2.15
£0.22 per 100ml
Related Searches
Oatly