Today's Deals
Help Guides
Download App
OGX
Progrowth + Peptide Shampoo
385ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£5.00
£1.30 per 100ml
VISIT
Ebay
£6.99
£1.82 per 100ml
VISIT
Superdrug
£9.99
£2.59 per 100ml
VISIT
Morrisons
£10.00
£2.60 per 100ml
VISIT
Tesco
£10.00
£2.60 per 100ml
£5 CLUBCARD
VISIT
Sainsbury's
£10.00
£2.60 per 100ml
VISIT
see 2 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how OGX prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£5.00
Highest
£5.55
£5.00
Reviews
4.6
3,218 reviews from 6 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From OGX
385ml
OGX
Clarifying Strength + Rosemary Mint Hair Shampoo
46
£4.46
£1.16 per 100ml
385ml
OGX
Thick & Full+ Biotin & Collagen pH Balanced Shampoo
5,689
£4.42
£1.15 per 100ml
10ml
OGX
Progrowth + Peptide Scalp Serum
115
£8.50
£85.00 per 100ml
Related Products
250ml
Charles Worthington
Scalp Restore Clarifying Shampoo
£9.48
£3.79 per 100ml
Phil Smith
Professional Haircare Scalp Clarifying Conditioner
£10.00
300ml
Head & Shoulders
DermaXPRO Revitalise Shampoo Vitamin E
3,323
£3.00
£1.00 per 100ml
Related Searches
OGX