Today's Deals
Help Guides
Download App
Old El Paso
Smoky Chipotle Fajita Seasoning Mix
30g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.30
£4.33 per 100g
£1 CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Preservatives
Reviews
4.7
10 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Old El Paso
500g
Old El Paso
Smoky Chipotle Fajita Kit
5
£3.85
£0.77 per 100g
35g
Old El Paso
Mexican Original Smoky BBQ Fajita Seasoning Mix
50
£1.15
£3.29 per 100g
257g
Old El Paso
Street Vibes Birria Taco Kit
6
£3.20
£1.25 per 100g
30g
Old El Paso
Roasted Tomato & Pepper Fajita Seasoning Mix Mexican Spice
15
£1.23
£4.10 per 100g
35g
Old El Paso
Extra Mild Smoky BBQ Fajita Seasoning Mix
79
£1.23
£3.51 per 100g
257g
Old El Paso
Street Vibes Soft Taco Kit Tinga
48
£3.25
£1.26 per 100g
Old El Paso
Tortilla Chips Chipotle Smoky & Spicy 185g.
16
£1.90
Old El Paso
Smoky BBQ Tortilla Pocket Kit
14
£3.05
39g
Old El Paso
Chilli Con Carne Spice Mix
148
£1.23
£3.15 per 100g
Old El Paso
Mexican Fajita Tortilla Pockets Kit
31
£3.05
Related Products
28g
Capsicana
Mexican Smoked Cumin & Chipotle Fajita Seasoning Mix Medium Hot
407
£1.06
£3.79 per 100g
Tesco Free From
Smoky Chipotle Fajita Kit
3
£2.95
30g
Tesco
Smoky Fajita Seasoning
25
£1.00
£3.33 per 100g
335g
Capsicana
Mexican Smoky Chipotle Fajita Kit
31
£3.40
£1.01 per 100g
30g
Sainsbury's
Smoky BBQ Fajita Seasoning
£1.00
£3.33 per 100g
Santa Maria
Medium Fajita Seasoning Mix
50
£0.85
Santa Maria
Mild Fajita Seasoning Mix
29
£0.85
28g
Gran Luchito
Smoky Chipotle & Herbs Spicy Taco Seasoning
6
£1.60
£5.71 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Smoky & Sweet Fajita Seasoning
11
£1.00
300g
Gran Luchito
Smoky Red Chipotle Salsa
41
£3.00
£1.00 per 100g
Related Searches
Old El Paso