Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Smoky Fajita Seasoning
30g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£1.00
£3.33 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Tesco prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£0.85
Highest
£1.00
£1.00
Supermarket Alternatives
Asda
Sizzlin' Fajita Seasoning 30g
£1.02
£3.40 per 100g
Tesco
Fajita Seasoning 30g
£1.00
£3.33 per 100g
Sainsbury's
Fajita Spice Mix 30g
£1.00
£3.33 per 100g
Waitrose
Cooks' Ingredients Barbecue Seasoning
£1.80
Reviews
4.2
25 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
"This is perfect seasoning for your fajita wraps"
"This is the same amount of spice as hot at Nando's"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
475g
Tesco
Smoky Bbq Fajita Kit
49
£2.00
£0.42 per 100g
400g
Tesco
Loaded Pulled Pork Chilli Wedges
£2.00
£0.50 per 100g
Tesco
Fajita Inspired Extra Crispy Tenders
1
£4.25
370g
Tesco
Fajita Chicken Grain Bowl
14
£4.75
£1.28 per 100g
30g
Tesco
Taco Seasoning
41
£1.00
£3.33 per 100g
Tesco
Mexican Inspired Chicken & Grain Salad
15
£3.10
475g
Tesco
Medium Fajita Kit
47
£2.00
£0.42 per 100g
30g
Tesco
Fajita Seasoning
50
£1.00
£3.33 per 100g
28g
Tesco
Chicken Chorizo Pasta Flavour Kit
1
£1.85
£6.61 per 100g
Tesco
2 Basa Fillets With Mediterranean -Style Vegetables & Tomato ragu
10
£4.00
Related Products
35g
Old El Paso
Mexican Original Smoky BBQ Fajita Seasoning Mix
50
£1.15
£3.29 per 100g
30g
Sainsbury's
Smoky BBQ Fajita Seasoning
£1.00
£3.33 per 100g
35g
Old El Paso
Extra Mild Smoky BBQ Fajita Seasoning Mix
79
£1.23
£3.51 per 100g
30g
Old El Paso
Smoky Chipotle Fajita Seasoning Mix
10
£1.30
£4.33 per 100g
Waitrose Ltd
Waitrose Smoky & Sweet Fajita Seasoning
11
£1.00
46g
Schwartz
Fajita Seasoning
85
£2.00
£4.35 per 100g
750g
Old El Paso
Smoky BBQ Family Fajita Kit
68
£3.50
£0.47 per 100g
500g
Old El Paso
Smoky BBQ Fajita Kit
116
£2.75
£0.55 per 100g
ASDA
Fiery Fajita Seasoning
30
£1.02
30g
ASDA
Sizzlin' Fajita Seasoning
53
£1.02
£3.40 per 100g
Related Searches
Tesco
Fajita Seasonings
Seasonings
Fajita Mixes
Spice Mixes