Today's Deals
Help Guides
Download App
Oreo
Cookie Pieces Topped Ice Cream Cones
400ml
4
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£4.00
£0.25 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Oreo prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£3.50
Usually
£4.00
£4.00
Supermarket Alternatives
Sainsbury's
Millionaire's Cones 110ml
£1.65
£0.38 per 100ml
Morrisons
4 Mint Chocolate Ice Cream Cones
£1.70
Asda
Mint Ice Cream Cones (4x110ml) 440ml
£1.62
£0.37 per 100ml
Iceland
6 Strawberry & Vanilla Cones
£1.85
Tesco
Mint & Chocolate Cones 110ml
£1.65
£0.38 per 100ml
see more
Good to know
Biscuit cone with chocolate coating
Filled with vanilla ice cream and crushed chocolate cookie pieces
Topped with crushed chocolate cookie pieces, vanilla filling and crushed chocolate cookie pieces
Reviews
5.0
5 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Oreo
400ml
Oreo
4 Ice Cream Ball Top Cones with Oreo Cookie Pieces
11
£2.52
£0.63 per 100ml
25ml
8
Oreo
Mini Ice Cream Cones
5
£3.50
£1.75 per 100ml
90ml, 360ml
4
Oreo
4 Ice Cream Sticks with Oreo Cookie Pieces
25
£3.50
£0.97 per 100ml
70g
Oreo
Vanilla Ice Cream Sandwich
£1.80
£2.57 per 100g
425ml
Oreo
Ice Cream with Oreo Cookie Pieces
34
£1.75
£0.41 per 100ml
280g
4
Oreo
Ice Cream Sandwiches
15
£2.50
£0.22 per 100g
55ml
6
Oreo
Ice Cream Sandwich Minis
45
£1.75
£0.53 per 100ml
50ml
6
Oreo
Mini Sticks
1
£2.50
£0.83 per 100ml
Oreo
Mini Bites Ice Cream
23
£1.60
Related Products
140ml
4
Cornetto
Soft Cookie & Chocolate Ice Cream Cone
41
£3.00
£0.54 per 100ml
90ml
6
Cornetto
6 Mint Ice Cream Cones
274
£2.50
£0.46 per 100ml
90ml
4
Cornetto
MAX Pistachio Ice Cream Cones
117
£3.00
£0.83 per 100ml
90ml
6
Cornetto
6 Classico Ice Cream Cones
399
£2.50
£0.46 per 100ml
90ml
4
Cornetto
Max Hazelnut & Chocolate Ice Cream Cones
37
£3.00
£0.83 per 100ml
90ml
6
Cornetto
Strawberry Ice Cream Cones
76
£2.50
£0.46 per 100ml
90ml
6
Cornetto
Chocolate Ice Cream Cones
42
£3.75
£0.69 per 100ml
21
Askeys
Classic Ice Cream Crispy 21 Cones
17
£1.20
£0.06 each
100ml
4
Cadbury
Crunchie Blast Ice Cream Cones
41
£2.25
£0.56 per 100ml
100ml
4
Cadbury
Choc Tops Cones 4x100 Chocolate Ball Top Ice Cream Cones
5
£4.50
£1.13 per 100ml
Related Searches
Oreo
Ice Cream Cones
Desserts
Cones
Ice Creams