Today's Deals
Help Guides
Download App
Original Source
Lime & Coconut Shower Milk
250ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£1.00
£0.40 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Original Source prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£4.15
Highest
£99,999,999.99
£1.00
Supermarket Alternatives
Morrisons
Tingly Natural Mint & Tea Tree Oils Shower Gel
£0.99
Waitrose
Essential Sensitive Shower Gel
£0.75
Boots
Dermacare Daily Moisturising Shower Cream -250ml 250ml
£4.49
£1.80 per 100ml
Good to know
Contains 100% natural fragrance
Packed with real vegan milk extracts and natural moisturisers
Tested on people, not animals
Paraben free
Vegan
Made in the UK using 100% renewable energy
Bottles are 100% recyclable
see more
Reviews
5.0
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Original Source
500ml
Original Source
Lime Shower Gel
6
£1.79
£0.36 per 100ml
250ml
Original Source
Lime Shower Gel
73
£0.57
£0.23 per 100ml
250ml
Original Source
Moisturising Coconut & Shea Butter Shower Gel
150
£1.00
£0.40 per 100ml
250ml
Original Source
Almond&Cherry Shower Milk
4
£1.00
£0.40 per 100ml
500ml
Original Source
Coconut & Shea Butter Shower Gel
122
£1.69
£0.34 per 100ml
50ml
Original Source
Tropical Coconut & Shea Butter Shower
11
£1.00
£2.00 per 100ml
1l
Original Source
Tropical Coconut & Shea Butter Shower Gel Refill
61
£3.00
£0.30 per 100ml
750ml
Original Source
Coconut & Shea Butter Body Wash
5
£2.53
£0.34 per 100ml
250ml
Original Source
Mango Shower
9
£1.00
£0.40 per 100ml
500ml
Original Source
Mango Shower Gel
65
£1.69
£0.34 per 100ml
Related Products
450ml
Palmolive
Naturals Coconut & Milk Shower Cream
624
£0.87
£0.19 per 100ml
Aldi Lacura
Coconut & Milk Shower Cream
£1.49
750ml
Palmolive
Naturals Coconut & Milk Shower Gel Body Wash Pump
679
£2.60
£0.35 per 100ml
450ml
Palmolive
Naturals Coconut & Milk Shower Gel Body Wash
608
£1.60
£0.36 per 100ml
250ml
Palmolive
Naturals Coconut Shower Gel
619
£1.00
£0.40 per 100ml
500ml
Tesco Extracts
HEAVENLY COCONUT & RICE MILK SHOWER GEL
15
£1.25
£0.25 per 100ml
400ml
Blue Dragon
Coconut Milk 400ml
34
£2.85
£0.71 per 100ml
400ml
Island Sun
Coconut Milk
16
£0.98
£0.25 per 100ml
250ml
Korres
Lime Ginger Shower Gel250 ml
£12.20
£4.88 per 100ml
250ml
Nivea
Coconut & Jojoba Oil Shower Cream Gel Indulgent Moisture
247
£1.19
£0.48 per 100ml
Related Searches
Original Source
Shower Gels
Body Washes