Today's Deals
Help Guides
Download App
PG Tips
210 Tea Bags
609g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£4.85
£0.80 per 100g
VISIT
Amazon
£4.85
£0.80 per 100g
VISIT
Asda
£5.00
£0.82 per 100g
VISIT
Tesco
£5.75
£0.94 per 100g
VISIT
Ebay
£9.41
£1.55 per 100g
VISIT
see 1 more
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Tesco
Gold Tea Bags 250g
£2.60
each
Sainsbury's
Extra Strong Red Label Fairtrade Tea Bags
£2.35
Asda
Everyday 240 Tea Bags 696g
£3.17
£0.46 per 100g
Waitrose
Essential Original Blend 80 Tea Bags
£1.45
Morrisons
Pure Peppermint Tea
£1.75
see more
Reviews
4.1
518 reviews from 5 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From PG Tips
464g
PG Tips
Original Tea Bags
620
£4.50
each
232g
PG Tips
Original Tea Bags
652
£2.95
£1.27 per 100g
1.16kg
PG Tips
Original 400 Tea Bags
51
£8.50
£0.73 per 100g
696g
PG Tips
Original
46
£6.25
each
1.16kg
PG Tips
Original Tea Bags
£10.99
each
203g
PG Tips
Gold Tea Bags 70
114
£3.75
£1.85 per 100g
116g
PG Tips
40 Original Tea Bags
736
£2.00
£0.04 per 100g
Related Products
125g
Tetley
Original 40 Tea Bags
7
£1.73
£0.03 per 100g
1.25kg
Tetley
Original Tea Bags
19
£8.75
each
200g
Twinings
English Breakfast Tea 80 Plant-Based Tea Bags
93
£2.90
£0.02 per 100g
500g
Tetley
Original 160 Tea Bags
25
£3.50
each
375g
Tetley
Original 120 Teabags
38
£3.35
£0.89 per 100g
500g
Tetley
Decaffeinated Tea Bags
45
£4.00
each
Related Searches
PG tips
Tea Bags
Teas
Bags