Today's Deals
Help Guides
Download App
Philip Kingsley
Finishing Touch Frizz Fighting Gloss
50ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£25.00
£50.00 per 100ml
VISIT
Boots
£26.00
£52.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Boots
Anti Frizz Serum 50ml
£3.00
£6.00 per 100ml
Good to know
Smoothes and controls frizz
Leaves hair soft and silky
Provides reflective shine
Improves moisture retention
Improves vibrancy of hair color
see more
Reviews
4.9
9 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Philip Kingsley
200ml
Philip Kingsley
Moisture Extreme Enriching Conditioner
1
£29.00
£14.50 per 100ml
250ml
Philip Kingsley
Moisture Extreme Shampoo250 ml
£22.99
£9.20 per 100ml
125ml
Philip Kingsley
Perfecting Primer
£26.00
£20.80 per 100ml
75ml
Philip Kingsley
Moisture Balancing Shampoo
£9.49
£12.65 per 100ml
250ml
Philip Kingsley
Moisture Balancing Shampoo
1
£29.00
£11.60 per 100ml
500ml
Philip Kingsley
Body Building Weightless Shampoo
£45.00
£9.00 per 100ml
75ml
Philip Kingsley
Moisture Balancing Conditioner
2
£13.50
£18.00 per 100ml
250ml
Philip Kingsley
Body Building Weightless Shampoo
2
£25.12
£10.05 per 100ml
75ml
Philip Kingsley
Weightless Body Building Shampoo
107
£12.50
£16.67 per 100ml
Related Products
50ml
Only Curls
Shine And Define Finishing Serum
£22.00
£44.00 per 100ml
200ml
Amika
Top Gloss Shine Spray200 ml
£19.95
£9.98 per 100ml
50ml
Silkie
Glow Drops Hair Perfume Oil
£26.00
£52.00 per 100ml
266ml
Pureology
Smooth Gloss Shampoo Sulfate-Free Frizz Control & Shine Shampoo. Color-Treated Hair 100% Vegan
£26.00
£9.77 per 100ml
200ml
Amika
Smooth Over Frizz-Fighting Treatment Mask
6
£29.00
£14.50 per 100ml
Schwarzkopf
Hair Gloss Beige Blonde
186
£5.50
Being
Condition And Bye Frizz Trio
£24.00
236ml
Living Proof
No Frizz Shampoo
£24.00
£10.17 per 100ml
TRESemme
Keratin Smooth Finishing oil
364
£2.50
TIGI
Bed Head Control Freak Straightening Serum
3
£9.99
Related Searches
Philip Kingsley
Hair Serums
Serums
Glosses
Hair Glosses