Today's Deals
Help Guides
Download App
Pica Pica
Rose Wine Spritz
250ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.75
£1.10 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Crisp and elegant ros spritz
Delicious raspberry flavours
Effervescent finish
Wines full of joy
Crisp and elegant
see more
Reviews
5.0
2 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pica Pica
250ml
Pica Pica
White Wine Spritz
£2.75
£1.10 per 100ml
250ml
Pica Pica
Pinot Grigio Rose
2
£2.75
£1.10 per 100ml
250ml
Pica Pica
White Zinfandel
1
£2.75
£1.10 per 100ml
250ml
Pica Pica
Sauvignon Blanc
1
£2.75
£1.10 per 100ml
250ml
Pica Pica
Viognier
1
£2.75
£1.10 per 100ml
Related Products
La Vieille Ferme
Rose Wine
3
£3.00
20cl
Freixenet
Italian Rose Sparkling Wine Miniature
1
£3.90
£1.95 per 100ml
Jam Shed
Bubbly Rose Can
93
£2.47
187ml
When In Rome
Rose Wine
14
£2.75
£1.47 per 100ml
Lillet
Rose Wine-Based Aperitif Liqueur Spritz Cocktail 17% ABV
26
£20.50
75cl
Mirabeau
x Fever Tree Rose Spritz
1
£12.00
£1.60 per 100ml
BELLETTI
Hugo Rose Spritz Can
£1.29
187ml
Echo Falls
Merlot
73
£2.25
£1.20 per 100ml
18.7cl
Yellow Tail
Shiraz Red Wine
35
£2.95
£1.58 per 100ml
750ml
Cabana
Rose Wine
44
£8.50
£1.13 per 100ml