Today's Deals
Help Guides
Download App
When In Rome
Rose Wine
187ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£2.75
£1.47 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
4.7
14 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From When In Rome
When In Rome
Pinot Grigio White Wine
36
£2.75
When In Rome
Premium Italian White Wine Can Pecorino
17
£3.20
Related Products
La Vieille Ferme
Rose Wine
3
£3.00
20cl
Freixenet
Italian Rose Sparkling Wine Miniature
1
£3.90
£1.95 per 100ml
250ml
Pica Pica
Rose Wine Spritz
2
£2.75
£1.10 per 100ml
Jam Shed
Bubbly Rose Can
93
£2.47
1.5l
La Vieille Ferme
Rose Wine
14
£13.50
£0.90 per 100ml
18.7cl
Yellow Tail
Shiraz Red Wine
35
£2.95
£1.58 per 100ml
187ml
Echo Falls
Merlot
73
£2.25
£1.20 per 100ml
250ml
Pica Pica
Pinot Grigio Rose
2
£2.75
£1.10 per 100ml
750ml
Cabana
Rose Wine
44
£8.50
£1.13 per 100ml
150cl
La Vieille Ferme
Rose Wine
1
£17.00
£1.13 per 100ml
Related Searches
When in Rome