Today's Deals
Help Guides
Download App
Piccolo
Yoghurt Flips Banana with Cocoa Balls
120g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.20
£1.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Piccolo
120g
Piccolo
Yoghurt Flips Strawberry & Raspberry with Berry Balls
£1.20
£1.00 per 100g
100g
Piccolo
Organic Blueberry And Banana Yoghurt Multipack
£5.00
£1.25 per 100g
100g
Piccolo
Organic Natural Yoghurt Stage 1 Blueberry & Banana
£0.94
£0.94 per 100g
100g
Piccolo
Banana & Lemon Greek-Style Yoghurt
£1.60
£1.60 per 100g
90g
Piccolo
Organic Kids Squeezy Yoghurt Banana
£1.00
£1.11 per 100g
100g
Piccolo
Yoghurt Sippers Blueberry & Banana
£2.50
£0.63 per 100g
6g
Piccolo
Melties Apple Banana Yoghurt & Strawberry 1+ Year
£0.84
each
100g, 400g
Piccolo
Organic Squeezy Yogurt Strawberry & Banana Kids
£3.58
£0.90 per 100g
100g
Piccolo
Organic Brekkie Stage 1 Strawberry & Banana
£0.94
£0.94 per 100g
90g
Piccolo
Yoghurt Squeezies Strawberry
£1.00
£1.11 per 100g
Related Products
124g
Muller
Corner Vanilla & Banana Chocolate Balls Yogurts
£3.00
£0.40 per 100g
21g
Kiddylicious
Banana & Cocoa Oat Bars
£2.95
£2.81 per 100g
Moo Free
Cookie Crunch White Choccy Bar with Crunchy Cocoa Balls
£1.48
100g
Kiddylicious
Pouches Strawberry Banana & Yoghurt 6m+
£4.00
£1.00 per 100g
115g
Whitworths
Yoghurt Coated Banana Chips
£2.00
£1.74 per 100g
1l
POTINA
Banana Cocoa Oat drink
£2.80
£0.28 per 100ml
90g
The Collective
Banana Suckies Yoghurt Pouch for Kids
£1.00
£1.11 per 100g
100g
Actimel
Kids Strawberry Banana Yogurt Drinks
£2.00
£0.50 per 100g
25g, 200g
Danone
GetPRO Protein Yoghurt Pouch Banana
£1.65
£6.60 per 100g
100g
Kiddylicious
Yogurt Mango Pouches
£0.95
£0.95 per 100g
Related Searches
Piccolo