Today's Deals
Help Guides
Download App
Pizza Express
Hot Honey Doughballs
115g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£3.00
£2.61 per 100g
VISIT
Tesco
£3.50
£3.04 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pizza Express
200g
Pizza Express
Original Dough Balls with Garlic Butter Dip
£1.75
£0.05 per 100g
150g
Pizza Express
Garlic Coated Dough Balls
£3.00
£2.00 per 100g
95g
Pizza Express
Dough Balls with Garlic Butter
£2.40
£2.53 per 100g
Pizza Express
Dough Balls with Garlic Butter
£2.20
125g
Pizza Express
Cacio e Pepe Cheese & Pepper Dough Balls
£4.00
£3.20 per 100g
268g
Pizza Express
Hot Honey Sauce
£3.25
£1.21 per 100g
Pizza Express
Sharing Doughballs with Garlic Butter
£4.00
400g
Pizza Express
Ready to Roll Pizza Dough
£2.40
£0.60 per 100g
400g
Pizza Express
Pre-Rolled Pizza Dough
£2.00
£0.50 per 100g
235ml
Pizza Express
Honey Mustard Salad Dressing
£2.95
£1.26 per 100ml
Related Products
Morrisons
Dough Balls
£3.00
165g
ASDA
12 Garlic Dough Balls
£3.00
£1.82 per 100g
206g
Morrisons The Best
Garlic & Mozzarella Dough Balls
£2.50
£1.21 per 100g
340g
Hilltop
Hot Honey
£3.00
£0.88 per 100g
480g
Chicago Town
19 Ultimate Tear & Share Cheesy Dough Balls
£3.50
£0.73 per 100g
155ml
Leon
Hot Honey Sriracha
£2.80
£1.81 per 100ml
250g
Sainsbury's
Hot Honey
£2.25
£0.90 per 100g
250g
Tesco
Hot Honey
£2.25
£0.90 per 100g
25g
Walkers
Hot Honey Crisps
£2.20
£1.47 per 100g
260g
Wilderbee
Gochujang Hot Honey
£5.60
£2.15 per 100g
Related Searches
Pizza Express