Today's Deals
Help Guides
Download App
Polo
4 x Sugar Free Multipack Berry Mint Flavour Tube
133.6g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£1.75
£1.31 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Polo
33.4g
Polo
Sugar Free Berry Mint Flavour Tube
£0.60
£1.80 per 100g
33.4g
Polo
Sugar Free Mints Roll Multipack
£1.70
£1.27 per 100g
33.4g
Polo
4 x Sugar Free Extra Strong Multipack Mints Tube
£1.75
£1.31 per 100g
100.2g
Polo
Sugar Free Mints Tube Multipack
£1.50
£0.50 per 100g
33.4g
Polo
Sugar Free
£0.65
£1.95 per 100g
34g
Polo
Spearmint Mint Tube Multipack
£1.72
£1.26 per 100g
102g
Polo
Original Mint Tube Multipack
£1.00
£0.33 per 100g
34g
Polo
Original Mint Sweet Paper Wrap Multipack
£1.72
£1.26 per 100g
Related Products
8g
Smint
Sugar Free Mint Dispenser
£1.10
each
3g
Vidrate
Natural Electrolyte Hydration Lemon Lime & Mint Flavour Sugar-Free Sachets
£7.99
£22.19 per 100g
70g
Extra
Strawberry Flavour Sugarfree Chewing Gum Multipack 5x10 Pieces
£2.71
£0.39 per 100g
Airwaves
Menthol & Eucalyptus Sugar free Chewing Gum Multipack (5Pack 10Pack)
£1.00
£0.33 each
Extra
Apple Sugar Free Multipack Chewing Gum Packs
£1.00
Tango
Dark Berry Sugar Free
£3.00
45g
Ricola
Sugar Free Lemon-Mint Drops
£1.49
£3.31 per 100g
Extra
Melon Mint Flavour Sugarfree Chewing Gum Multipack
£3.00
27.5g
Ricola
Sugar Free Raspberry Pocket Box Mint
£1.00
£3.64 per 100g
18g
Tic Tac
Mint 4x4x18g
£1.75
£2.43 per 100g
Related Searches
Polo