Today's Deals
Help Guides
Download App
Pooper Star
Citrus Air Freshener
70ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Savers
£1.00
£1.43 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Supermarket Alternatives
Asda
Fresh Linen Air Freshener 300ml
£1.00
£0.33 per 100ml
Tesco
Spring Fresh Air Freshener Spray 300ml
£1.00
£0.33 per 100ml
Sainsbury's
Aerosol Freshener Linen 250ml
£2.20
£0.88 per 100ml
Morrisons
Gel Air Freshener Pure Linen
£1.35
Superdrug
Female Body Spray Devotion
£1.00
see more
Good to know
Air freshener
Spray around toilet bowl
Neutralise odours
Zesty citrus scent
Leave bathroom smelling fresh and clean
see more
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pooper Star
70ml
Pooper Star
Fruity Air Freshener
£1.00
£1.43 per 100ml
Related Products
7.5ml
Febreze
Bathroom Anti-Mould Citrus Active Air Freshener
£2.49
£33.20 per 100ml
Febreze
Air Freshener Spray Citrus & White Verbena
£2.50
7.5ml
Febreze
Bathroom Air Freshener Citrus & White Verbena
£2.75
£36.67 per 100ml
4.88ml
Febreze
Bin Freshener 2 x Citrus Fresh Gel
£3.50
£71.72 per 100ml
4.88ml
Febreze
Bin Freshener Starter Kit Citrus 1Each
£3.25
£66.60 per 100ml
Febreze
2 x Citrus Fresh Bathroom Air Freshener Gel
£5.00
Febreze
Bathroom Continuous Air Freshener Citrus Freshness Odour Elimination & Prevention
£3.00
Febreze
Bathroom Air Freshener Cotton Fresh
£2.49
185ml
Febreze
Air Freshener Fresh Linen
£2.00
£1.08 per 100ml
Jelly Belly
3D Car Hanging Air Freshener Blueberry
£2.50
Related Searches
Air Fresheners
Bathroom Sprays
Room Sprays
Sprays