Today's Deals
Help Guides
Download App
Pot Noodle
Fusions Thai Green Curry Instant Snack Noodle
117g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Co-op
£1.55
£1.32 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Pot Noodle prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Usually
£1.39
Highest
£17.50
£1.55
Supermarket Alternatives
Tesco
Hearty Food Co Spicy Curry Flavoured Noodles 70g
£0.54
£0.77 per 100g
Asda
Curry Flavour Instant Noodles 85g
£0.50
£0.59 per 100g
Good to know
Rip off the lid and add boiling water to fill level
Leave alone for 2 minutes, stir the noodles and leave alone for another 2 minutes
Stir again and add the contents of the sachet for extra flavour
Grab a fork and dive in
Pot Noodle Thai Green Curry has a chilli pepper hit balanced by a cooling lime and coconut flavour
Ready to eat in just 4 minutes
Suitable for vegetarians and vegans
No artificial colour or preservatives.
see more
Reviews
3.7
3 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Pot Noodle
100g
Pot Noodle
Fusions Katsu Curry Instant Snack Noodle
7
£1.55
£1.55 per 100g
100g
Pot Noodle
Fusions Chilli Chicken Instant Snack Noodle
36
£1.55
£1.55 per 100g
90g
Pot Noodle
Instant Snack Original Curry Flavour
489
£0.69
£0.77 per 100g
114g
Pot Noodle
King Original Curry
340
£1.00
£0.88 per 100g
90g
Pot Noodle
Piri-Piri Chicken Instant Snack Noodle
38
£0.69
£0.77 per 100g
114g
Pot Noodle
Curry Block
32
£1.00
£0.88 per 100g
90g
Pot Noodle
Chicken & Mushroom Instant Noodles Meal Deal Snack
15
£1.20
£1.33 per 100g
90g
Pot Noodle
Sticky Rib Noodle
98
£0.75
£0.83 per 100g
73g
Pot Noodle
Pot King Pot Pasta Bolognese Instant Hot Snack
80
£1.40
£1.92 per 100g
90g
Pot Noodle
Chinese Chow Mein Noodle
77
£0.75
£0.83 per 100g
Related Products
Naked
Noodle Thai Green Curry Egg Noodles
64
£1.25
104g
Naked
Big Eat Noodle Thai Green Curry
13
£1.30
£1.25 per 100g
150g
Tesco
Thai Green Curry Snack Mix
£3.00
£2.00 per 100g
560g
Yorkshire Provender
Thai Green Chicken Noodle Soup
76
£3.00
£0.54 per 100g
275g
The Spice Tailor
Thai Green Curry
77
£3.00
£1.09 per 100g
77g
Ice Kitchen
Thai Green Curry Paste
22
£2.50
£1.62 per 100g
284g
Loma Linda
Thai Green Curry
6
£2.95
£1.04 per 100g
75g
Batchelors
Super Noodles Curry Flavour Noodle Pot
104
£0.90
£1.20 per 100g
253g
Blue Dragon
Thai Green Curry 3 Step Meal Kit
92
£2.50
£0.99 per 100g
415g
Sharwood's
Thai Green Curry Sauce
73
£1.85
£0.45 per 100g
Related Searches
Pot Noodle
Noodles
Cup Noodles
Pots
Snack Pots