Today's Deals
Help Guides
Download App
Tesco
Thai Green Curry Snack Mix
150g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£3.00
£2.00 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Tesco
200g
Tesco
Tikka Crispy Coated Peanuts
£1.90
£0.95 per 100g
200g
Tesco
Crispy Coated Peanuts Sweet Chilli
£1.90
£0.95 per 100g
Tesco
Thai Green Chicken Curry
£3.55
340g
Tesco
Green Thai Curry Cooking Sauce
£1.25
£0.37 per 100g
400g
Tesco
Thai Green Chicken Curry with Coriander Rice
£2.00
£0.50 per 100g
Related Products
117g
Pot Noodle
Fusions Thai Green Curry Instant Snack Noodle
£1.55
£1.32 per 100g
275g
The Spice Tailor
Thai Green Curry
£3.00
£1.09 per 100g
77g
Ice Kitchen
Thai Green Curry Paste
£2.50
£1.62 per 100g
284g
Loma Linda
Thai Green Curry
£2.95
£1.04 per 100g
253g
Blue Dragon
Thai Green Curry 3 Step Meal Kit
£2.50
£0.99 per 100g
415g
Sharwood's
Thai Green Curry Sauce
£1.85
£0.45 per 100g
805g
Charlie Bigham's
Thai Green Chicken Curry with Fragrant Rice
£9.95
£1.24 per 100g
280g
Merchant Gourmet
Thai Green Lentil Curry
£1.75
£0.63 per 100g
78g
Naked
Thai Green Curry Rice
£1.20
£1.54 per 100g
400g
The Gym Kitchen
Thai Green Chicken Curry
£3.82
£0.96 per 100g
Related Searches
Tesco