Today's Deals
Help Guides
Download App
Bio-Kult
Protexin Veterinary Pro-Kolin Syringe Paste For Dogs And Cats
30ml
List
List
Share
Report
Where To Buy
Amazon
£15.00
£50.00 per 100ml
VISIT
Pets At Home
£15.00
£50.00 per 100ml
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
15ml
Cheapest
£10.50
£70.00 per 100ml
30ml
Best Value
£15.00
£50.00 per 100ml
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Bio-Kult
60ml
Bio-Kult
Protexin Pro-Kolin Gut Health Paste For Cats And Dogs
£27.19
£45.32 per 100ml
Bio-Kult
Protexin Daily Care Gut+ Digestion Supplements For Dogs
£19.99
£0.33 each
500g
Bio-Kult
Protexin Pro-Fibre For Dogs And Cats Pellets
£14.35
£2.87 per 100g
Bio-Kult
Protexin Veterinary Cystophan Urinary And Bladder Support For Cats Capsules
£11.50
£0.38 each
Bio-Kult
Protexin Veterinary Cystophan Urinary And Bladder Support For Cats Capsules
£57.99
£0.24 each
225mg
Bio-Kult
Protexin Veterinary Denamarin Liver Support Tablets For Medium Dogs (1-15Kg)
£27.99
425mg
Bio-Kult
Protexin Veterinary Denamarin Liver Support Tablets For Large Dogs (15Kg And Over)
£68.99
Related Products
30ml
Bugalugs
Probiotic Digestive Paste For Dogs And Cats
£12.99
£43.30 per 100ml
10ml
Logic
Firm Digestive Support Paste For Small Dogs And Cats
£14.56
£145.60 per 100ml
60ml
Logic
Digestive Upset Firm Paste For Large Dogs
£18.00
£30.00 per 100ml
24ml
Logic
Firm Paste For Digestive Upset In Medium Dogs
£14.55
£60.63 per 100ml
YuMove
Digestive Support Rapid Paste For Small Dogs & Cats (Up To 15Kg)
£11.55
30ml
Seraquin
Digest Paste For Cats And Dogs
£10.19
£33.97 per 100ml
30ml
YuMove
Digestive Support Rapid Paste For Medium Dogs (16 30Kg)
£12.36
£41.20 per 100ml
60ml
YuMove
Digestive Support Rapid Paste For Large Dogs (From 31Kg)
£19.88
£33.13 per 100ml
10kg, 9ml
VetPlus
Promax Digestive Support Syringe For Small Dogs Under And Cats
£12.00
£0.12 per 100g
YuMove
Digestive Care Plus 6 Sachets
£12.50
£2.08 each