Today's Deals
Help Guides
Download App
Reese's
Peanut Butter Miniatures Christmas Gift Tin
309g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£7.75
£2.51 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Festive season filled with Peanut Butter!
Milk chocolate & white miniature cups
Gift Thing, Treat Thing
Milk & White Miniature Cups
Mixture of Miniature Reese's Peanut Butter Cups
see more
Reviews
4.0
3 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Reese's
Reese's
Peanut Butter Cups Miniatures Milk Chocolate & White
1
£5.00
245g
Reese's
Peanut Butter Milk & White Miniatures Advent Calendar
£6.50
£2.65 per 100g
90g
Reese's
Mini Peanut Butter Cups Unwrapped Chocolate Pouch
219
£1.84
£2.04 per 100g
Reese's
Peanut Butter Christmas Selection Box 4 Piece
6
£1.00
90g
Reese's
Peanut Butter Milk Chocolate Bar
15
£1.35
£1.50 per 100g
42g
Reese's
Peanut Butter 2 Cups Multipack
£2.50
£1.98 per 100g
Reese's
Peanut Butter Cups
32
£1.00
90g
Reese's
Peanut Butter White Bar
8
£1.85
£2.06 per 100g
63g
Reese's
Peanut Butter Cup Trio
1
£1.25
£1.98 per 100g
59g
Reese's
Peanut Butter Cup White Trio
£1.25
£2.12 per 100g
Related Products
Bluey
S'Mores Campervan Tin Christmas Gift Set
£0.04
Guinness
Socks & Bottle Opener Christmas Gift Set Tin
£0.04
kimm&miller
Festive Hot Chocolate Tin Selection Christmas Gift
1
£0.04
55g
Barebells
Peanut Butter Protein Bar
£2.79
£5.07 per 100g
45g
Nakd
Protein Bar Peanut Butter
80
£1.00
£2.22 per 100g
1kg
Whole Earth
Crunchy Peanut Butter
59
£5.50
£0.55 per 100g
454g
Whole Earth
Crunchy Peanut Butter
112
£3.00
£0.66 per 100g
454g
Whole Earth
Smooth Peanut Butter
93
£3.00
£0.66 per 100g
340g
Skippy
Peanut Butter Smooth
52
£2.75
£0.81 per 100g
1kg
Whole Earth
Smooth Peanut Butter
138
£6.44
£0.64 per 100g
Related Searches
Reese's