Today's Deals
Help Guides
Download App
Quality Street
Tin
700g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Tesco
£12.00
£1.71 per 100g
£8 CLUBCARD
VISIT
Morrisons
£13.00
£1.86 per 100g
VISIT
Ebay
£16.23
£2.32 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how Quality Street prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£12.00
Highest
£26.00
£12.00
Sizes
700g
Best Value
Cheapest
£12.00
£1.71 per 100g
700g
£12.00
£1.71 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Quality Street
220g
Quality Street
Chocolate Carton
£3.00
£1.36 per 100g
300g
Quality Street
Bag
£4.00
£1.33 per 100g
685g
Quality Street
Chocolate Refill Bag
£7.50
£1.09 per 100g
110g
Quality Street
Matchmaker Mint
£1.65
£1.50 per 100g
120g
Quality Street
Mint Chocolate Box
£1.00
£0.83 per 100g
110g
Quality Street
Matchmakers Orange
£1.00
£0.91 per 100g
110g
Quality Street
Matchmakers Zingy Orange
£1.75
£1.59 per 100g
Related Products
475g
Cadbury
Roses Tub
£7.00
£1.47 per 100g
Nescafe
Quality Street Mocha
£4.50
65g
Nestle
Quality Street Toffee Penny Dessert
£2.00
£1.54 per 100g
kimm&miller
Festive Hot Chocolate Tin Selection Christmas Gift
£0.04
Morrisons
Market Street White Split Tin
£1.20
Morrisons
Market Street Wholemeal Tin Loaf
£1.40
DAIRYFINE
Christmas Munch Mix Tin
£5.99
800g
Morrisons
Market Street Wheat Spelt & Rye Tin Loaf
£2.00
£0.25 per 100g
Morrisons
Market Street Chocolate Croissants
£1.65
Morrisons
Market Street Chocolate Twists
£1.95
Related Searches
Quality Street