Today's Deals
Help Guides
Download App
Regal
Bakery Lemon Fairy Cakes
280g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£1.48
£0.53 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
3.0
1 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Regal
280g
Regal
Bakery 12 Marble Fairy Cakes
3
£1.48
£0.53 per 100g
280g
Regal
Classic Fairy Cakes
2
£1.48
£0.53 per 100g
Regal
Bakery 2 Madeira Cakes
19
£1.47
Regal
Bakery Sliced Lemon Cake
£2.47
200g
Regal
Bakery Petit Rolls
2
£1.97
£0.99 per 100g
200g
Regal
Bakery Almond Cookies
1
£1.88
£0.94 per 100g
Regal
Bakery REGAL PUFFS
2
£2.98
200g
Regal
Bakery Cashew Cookies
5
£1.78
£0.89 per 100g
200g
Regal
Bakery Original Tea
£1.58
£0.79 per 100g
Regal
Bakery Sliced Coconut Cake
2
£2.47
Related Products
Ms Molly's
Iced Fairy Cakes Plain Lemon Strawberry
51
£1.99
£0.17 each
Ms Molly's
Fairy Cakes
57
£1.50
£0.13 each
Stamford Street Co.
Fairy Cakes
36
£1.50
£0.13 each
McGhee's
Fairy Cakes
£1.80
The BAKERY at ASDA
12 Fairy Cakes
11
£1.68
Sainsbury's
Iced Fairy Cakes
46
£1.70
Sainsbury's
Iced Fairy Cakes
46
£2.15
£0.36 each
Morrisons
Plain Fairy Cakes
£1.25
Morrisons
Iced Fairy Cakes
£1.70
Morrisons
Party Fairy Cakes x12Pack
£2.50
Related Searches
Regal