Today's Deals
Help Guides
Download App
ROM
Chocolate Bar with Rum Filling
30g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Asda
£0.68
£2.27 per 100g
VISIT
Tesco
£0.70
£2.33 per 100g
60P CLUBCARD
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
Lowest
£0.60
Usually
£10.50
£0.68
Supermarket Alternatives
Asda
Free From by Choc Orange Bar
£2.35
Tesco
Turkish Delight Bar 150g
£2.00
£1.33 per 100g
Boots
No Added Sugar Swiss Milk Chocolate With Hazelnuts 100g
£2.70
£2.70 per 100g
Sainsbury's
Free From Chocolate Bar 35g
£0.70
£2.00 per 100g
Waitrose
No.1 Fairtrade Dominican Republic Milk Chocolate
£3.00
see more
Reviews
4.4
14 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
100g
Milka
Oreo Chocolate Bar
3
£1.65
£1.65 per 100g
45g
E.Wedel
Pawelek Milk Chocolate Bar With Creamy Filling
1
£1.00
£2.22 per 100g
100g
Ritter Sport
Rum Raisins Hazelnuts Milk Chocolate
42
£1.70
£1.70 per 100g
49g
Fry's
Chocolate Cream Bar Multipack
24
£1.00
£0.68 per 100g
90g
Ferrero Rocher
Block 70% Dark Chocolate
3
£2.70
£3.00 per 100g
Morrisons
Brownie With Caramel Chocolate Filling
£3.00
36g
Goplana
Grzeski Hazelnut Bar
17
£0.37
£1.03 per 100g
500ml
Hotel Chocolat
Velvetised Chocolate Cream Rum & Raisin
£22.50
£4.50 per 100ml
90g
Raffaello
Confetteria Rafaello White Chocolate with Coconut-Almond Filling
17
£2.68
£2.98 per 100g
100g
E.Wedel
E. Wedel Milk Chocolate with Chocolate Filling
10
£2.00
£2.00 per 100g
Related Searches
Chocolates
Chocolate Bars
Chocolate Multipacks
Bars