Today's Deals
Help Guides
Download App
Rosewood
Cupid & Comet Charcuterie Deli Board Dogs Treats
200g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£5.00
£2.50 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Rosewood
Rosewood
Cupid & Comet Christmas Stocking for Dogs
£5.00
Rosewood
Cupid & Comet Reindeer Jumper for Medium Dogs
£5.00
Rosewood
Cupid & Comet Reindeer Jumper for Large Dogs
£5.00
Rosewood
Cupid & Comet Reindeer Jumper for Small Dogs
£5.00
25g
Rosewood
Cupid & Comet 100% Chicken Breast Cat Bites
£2.00
£8.00 per 100g
Rosewood
Cupid & Comet Cake Duo Festive Cat Toys
£4.00
320g
Rosewood
Cupid & Comet Pigs in Blankets Festive Dry Dog Food
£5.00
£1.56 per 100g
90g
Rosewood
Meaty Sticks For Dogs
£1.00
£1.11 per 100g
220g
Rosewood
Hot Dog Sausages
£2.49
£0.28 per 100g
54g
Rosewood
Hex-A-Bone Dog Treat
£1.00
£1.85 per 100g
Related Products
**UNASSIGNED
Cupid & Comet Pigs In Blankets
£1.79
The Curing Barn
British Charcuterie board
£4.50
Morrisons
Deli Charcuterie Grazing Platter
£10.00
**UNASSIGNED
Cupid & Comet Freeze Dried Duck & Cranberry Bites
£1.65
60g
Sainsbury's
Treats Deli Sausages
£1.10
£0.23 per 100g
1.33kg
Tesco Finest
104. Tesco Finest Charcuterie & Antipasti Medley Sharing Board (Serves 30)
£40.00
£3.01 per 100g
66g
Sainsbury's
Treats Deli Beef Sticks
£1.20
£0.30 per 100g
Sainsbury's
Dog Treats Deli Tripe Sticks
£1.60
£0.11 each
200g
Exceptional by ASDA
Mediterranean Charcuterie Platter
£5.00
£2.50 per 100g
Good Boy
Pigs In Blankets Dogs Treats
£2.40
Related Searches
Rosewood