Today's Deals
Help Guides
Download App
Rowntree
Rowntree's Fruit Pastilles Sweets Carton
320g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Iceland
£3.00
£0.94 per 100g
VISIT
Tesco
£4.50
£1.41 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Reviews
2.5
2 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Rowntree
320g
Rowntree
Rowntree's Randoms Sweets Carton
£3.00
£0.94 per 100g
Related Products
48g
Rowntree's
Fruit Pastilles Sweets
54
£0.80
£1.67 per 100g
41g
Rowntree's
Vegan Fruit Pastilles Multipack Sweets
64
£1.80
£1.10 per 100g
41g
Rowntree's
Fruit Pastilles
1
£1.50
£0.91 per 100g
250g
Tesco
Fruit Pastilles Sweets
68
£1.20
£0.48 per 100g
143g
Rowntree's
Vegan Fruit Pastilles Sharing Bag Friendly Sweets
2,094
£1.00
£0.70 per 100g
65ml
Rowntree's
Fruit Pastille Lollies
100
£2.36
£0.91 per 100ml
Rowntree's
Fruit Pastilles Squidgers Sweets Sharing Bag
1
£1.00
115g
Rowntree's
Fruit Pastilles Sweets Giant Tube
4
£1.00
£0.87 per 100g
130g
Rowntree's
Fruit Pastilles Lollies
135
£1.00
£0.77 per 100g
143g
Rowntree's
Vegan Fruit Pastilles Strawberry & Blackcurrant Sweets Sharing Pouch
1,752
£1.00
£0.70 per 100g