Today's Deals
Help Guides
Download App
Rowntree's
Jelly Tots Squidgers Sweets Sharing Bag
120g
List
List
Share
Report
Where To Buy
Morrisons
£1.00
£0.83 per 100g
VISIT
Ebay
£1.25
£1.04 per 100g
VISIT
Tesco
£1.50
£1.25 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Good to know
Free from
Artificial Colours, Artificial Flavours and Artificial Preservatives
Reviews
2.0
1 reviews from 3 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Rowntree's
Rowntree's
Fruit Pastilles Squidgers Sweets Sharing Bag
1
£1.00
150g
Rowntree's
Randoms Sweets Sharing Pouch
365
£1.00
£0.67 per 100g
140g
Rowntree's
Randoms Juicers Sweets Sharing Bag
125
£1.00
£0.71 per 100g
150g
Rowntree's
Jelly Tots Sweets Sharing Bag
1,567
£1.00
£0.67 per 100g
140g
Rowntree's
Jelly Tots Tangy Sweets Sharing Bag
21
£1.00
£0.71 per 100g
130g
Rowntree's
Fruit Pastilles Lollies
135
£1.00
£0.77 per 100g
115g
Rowntree's
Rowntrees Bottles Pouch
2
£1.00
£0.87 per 100g
130g
Rowntree's
Sour Watermelon Lollies Pouch
135
£1.00
£0.77 per 100g
150g
Rowntree's
Pick & Mix Vegan Friendly Sweets Sharing Bag
475
£1.00
£0.67 per 100g
115g
Rowntree's
Tropical Fish Sweets
13
£1.00
£0.87 per 100g
Related Products
150g
Haribo
Funtasia Sweets Sharing Bag
20
£1.25
£0.83 per 100g
350g
Maynards Bassetts
Jelly Babies Sweets Sharing Bag
61
£2.50
£0.71 per 100g
150g
Haribo
Zingfest Sweets Sharing Bag
20
£1.25
£0.83 per 100g
160g
Haribo
Merry-Mix Jelly & Foam Sweets Sharing Bag
4
£1.00
£0.63 per 100g
175g
Haribo
Jelly Babies Double Trouble Sweets Sharing Bag
15
£1.25
£0.71 per 100g
175g
Haribo
Tangfastics Sweets Sharing Bag
21
£1.00
£0.57 per 100g
150g
Haribo
Alienauts Sweets Share Bag
2
£1.25
£0.83 per 100g
150g
Haribo
Fruitilicious Fruit Gums
23
£1.25
£0.83 per 100g
130g
Maynards Bassetts
Wine Gums Juicies Sharing Sweets Bag
24
£1.35
£1.04 per 100g
190g
Haribo
Giant Strawbs Jelly & Chewy Fruit Gums Sweets Sharing Bag
14
£1.25
£0.66 per 100g
Related Searches
Rowntree's