Today's Deals
Help Guides
Download App
Royal Canin
Breed Health Poodle Dry Adult Dog Food
7.5kg
List
List
Share
Report
Where To Buy
Ebay
£17.49
£0.23 per 100g
VISIT
Pets At Home
£47.59
£0.63 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
1.5kg
Cheapest
£12.49
£0.83 per 100g
7.5kg
Best Value
£17.49
£0.23 per 100g
Reviews
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Royal Canin
8kg
Royal Canin
Mini Dry Adult Dog Food
£19.49
£0.24 per 100g
7.5kg
Royal Canin
Pug Dry Adult Dog Food
£44.00
£0.59 per 100g
8kg
ROYAL CANIN
Expert Mature Consult Dry Small Dog Food
£46.99
£0.59 per 100g
13kg
ROYAL CANIN
Expert Adult Dry Large Dog Food
£50.99
£0.39 per 100g
1.5kg
Royal Canin
X Small Dry Adult 8+ Dog Food
£11.49
£0.77 per 100g
12kg
Royal Canin
Cocker Dry Adult Dog Food
£31.49
£0.26 per 100g
1.5kg
ROYAL CANIN
Breed Health Bichon Frise Dry Adult Dog Food
£12.49
£0.83 per 100g
14kg
ROYAL CANIN
Expert Mature Consult Dry Large Dog Food
£66.69
£0.48 per 100g
3.5kg
ROYAL CANIN
Expert Mature Consult Dry Small Dog Food
£24.49
£0.70 per 100g
8kg
ROYAL CANIN
Expert Adult Dry Small Dog Food
£41.99
£0.52 per 100g
Related Products
2.5kg
Hill's Science Plan
Mature Adult Medium Breed Dry Dog Food With Chicken
£13.43
£0.54 per 100g
14kg
Hill's Science Plan
Mature Adult Medium Breed Dry Dog Food With Chicken
£53.99
£0.39 per 100g
14kg
Hill's Science Plan
Mature Adult Large Breed Dry Dog Food With Chicken
£53.99
£0.39 per 100g
18kg
Hill's Science Plan
Mature Adult Medium Breed Dry Dog Food With Chicken
£60.26
£0.33 per 100g
6kg
Hill's Science Plan
Mature Adult Medium Breed Dry Dog Food With Chicken
£34.99
£0.58 per 100g
18kg
Hill's Science Plan
Mature Adult Large Breed Dry Dog Food With Chicken
£60.26
£0.33 per 100g
2kg
Royal Canin Expert
Adult Dry Small Dog Food
£14.89
£0.74 per 100g
7.5kg
James Wellbeloved
Small Breed Adult Dry Dog Food Lamb And Rice
£29.95
£0.40 per 100g
7.5kg
James Wellbeloved
Small Breed Adult Dry Dog Food Turkey And Rice
£34.29
£0.46 per 100g
14kg
BETA
Large Breed Adult Dry Dog Food Turkey
£29.00
£0.21 per 100g