Today's Deals
Help Guides
Download App
S&B
Japanese Instant Tofu Miso Soup
10g
3
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.50
£8.33 per 100g
VISIT
Ebay
£6.50
£21.67 per 100g
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Today's Price
See how S&B prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£2.50
Highest
£25.50
£2.50
Supermarket Alternatives
Tesco
Tomato & Basil Cup Soup with Croutons 24g, 120g
£1.00
£0.83 per 100g
Reviews
4.8
4 reviews from 2 shops
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Products
Clearspring
Organic Miso Soup with Sea Vegetables
16
£2.80
21g
5
Itsu
Miso'easy Traditional Miso
34
£1.50
£1.43 per 100g
20g
5
Itsu
chilli miso easy soups 5 Sachets
12
£1.65
£1.65 per 100g
300g
Clearspring
Organic Japanese Silken & Smooth Tofu - Pack
52
£1.40
£0.47 per 100g
93g
4
Batchelors
Tomato Cup a Soup Sachets Instant Soup
42
£1.64
£0.44 per 100g
150g
Miso Tasty
Miso Soup Paste
23
£1.45
£0.97 per 100g
80g
3
Batchelors
Cup a Soup Potato & Leek Instant Soup Sachets
£1.44
£0.60 per 100g
56g
3
Batchelors
Cup a Soup Chicken Instant Cup Soup Sachets
7
£1.44
£0.86 per 100g
90g, 18g
5
Yutaka
Miso Soup
10
£3.50
£0.78 per 100g
81g
4
Batchelors
Cup a Soup Chicken 4 Instant Soup Sachets 81gr
93
£1.40
£0.43 per 100g
Related Searches
S&B
Soup Mixes