Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Cheese Balls
17g
6
List
List
Share
Report
Where To Buy
Currently out of stock in every store. Here are some other options you may like:
Sainsbury's
Cheese Balls
140g
VIEW
Sainsbury's
Cheese & Garlic Slices
200g
6
VIEW
Sainsbury's
Cheese & Onion Multipack Crisps
25g
6
VIEW
Sainsbury's
Wild Bird Suet Balls
VIEW
Today's Price
See how Sainsbury's prices have changed since last year
Get real-time and historical pricing data through our API by contacting us.
Lowest
£7.99
Highest
£11.99
£0.00
Supermarket Alternatives
Tesco
Cheese Balls Snacks 300g
£1.75
£0.58 per 100g
Sainsbury's
Cheese Balls 140g
£1.15
£0.82 per 100g
Waitrose
Essential Cheese Puffs Snacks Sharing Crisps
£0.90
Asda
Cheesy Wiggles 16g, 96g
£1.28
£1.33 per 100g
Morrisons
Tomato And Chilli Cheese Balls
£3.00
see more
Good to know
Snacks made with maize and potato
Cheese flavour
Reviews
4.4
14 reviews from 0 shop
5
4
3
2
1
"These are my kids' favourite lunchbox crisps and are great value too"
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
Related Searches
Sainsbury's
Cheese Puffs
Cheese Balls
Snack Packs