Today's Deals
Help Guides
Download App
Sainsbury's
Cheese & Garlic Slices
260g
8
List
List
Share
Report
Where To Buy
Sainsbury's
£2.30
£0.11 per 100g
£1.75 NECTAR
VISIT
The prices shown above are available online and may not reflect in store.
Sizes
6 x 200g
Cheapest
£1.40
£0.12 per 100g
8 x 260g
Best Value
£2.30
£0.11 per 100g
Supermarket Alternatives
Asda
8 Cheese & Garlic Baguette Slices 260g
£2.07
£0.80 per 100g
Iceland
6 Garlic & Cheese Slices 200g
£1.50
£0.75 per 100g
Good to know
Baguette slices
Garlic and parsley spread with butter
Blend of mature cheddar and mozzarella
Garlic and cheese topping
Reviews
4.5
34 reviews from 1 shop
5
4
3
2
1
Review this product
Share your thoughts with other customers
WRITE REVIEW
How would you rate this product
Why did you give this rating
{user_review_text}
SEND REVIEW
We may earn a small commission on qualifying purchases. Affiliates help keep Trolley.co.uk free to use.
Learn more here.
More From Sainsbury's
260g
10
Sainsbury's
Garlic Slices
23
£1.05
£0.04 per 100g
100g
14
Sainsbury's
French Garlic Sausage Slices
59
£2.00
£0.14 per 100g
250g
Sainsbury's
Gouda Cheese Slices
63
£2.50
£1.00 per 100g
250g
Sainsbury's
Edam Cheese Slices
74
£2.50
£1.00 per 100g
250g
Sainsbury's
Emmental Cheese Slices
50
£2.50
£1.00 per 100g
224g
Sainsbury's
Cheese & Garlic Flatbread
105
£2.00
£0.89 per 100g
185g
Sainsbury's
Cheese & Garlic Mini Mushrooms
£2.00
£1.08 per 100g
200g
Sainsbury's
Cheese & Garlic Stuffed Mushrooms
40
£2.20
£1.10 per 100g
281g
Sainsbury's
Cheese & Garlic Pizza Bread
48
£1.75
£0.62 per 100g
235g
8
Sainsbury's
Garlic Slices with a Parsley Topping
71
£2.30
£0.12 per 100g
Related Products
CARLOS
Cheese & Garlic Slices
£1.59
260g
Morrisons
Cheese & Garlic Slices
£2.30
£0.88 per 100g
260g
Tesco
8 Cheese & Garlic Slices
£2.35
£0.90 per 100g
200g
Iceland
6 Garlic & Cheese Slices
33
£1.50
£0.75 per 100g
260g
ASDA
8 Cheese & Garlic Baguette Slices
74
£2.07
£0.80 per 100g
9
CARLOS
Garlic Slices
£1.59
£0.18 each
150g
8
Dairylea
Cheese Slices 8 Slices Multipack (8x18.75g)
14
£1.70
£0.14 per 100g
125g
Tesco
Garlic Sausage Slices
52
£1.80
£1.44 per 100g
10
CARLOS
Garlic Bread Slices
£1.05
£0.11 each
235g
Tesco
8 Garlic Slices
37
£2.35
£1.00 per 100g
Related Searches
Sainsbury's
Cheese Slices
Garlic Slices